Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt másnak is...

A terhesség alatt másnak is szőrös lett a hasa köldöktől lefelé? Ha igen akkor mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A terhesség része, hogy itt-ott szőrösebbek leszünk. Szülés után helyreáll:-)
2009. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
férfihormon magasabb ilyenkor. nekem nem mult el
2009. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én az átlagtól szőrösebb voltam, és úgy érzem nekem csökkent a terhesség alatt a szőr mennyisége. Kivéve a hasamon mert ott ha nem is nőtt a mennyiség de feketébb lett de az elmúlófélben van (8 hónapja szültem). Viszont sokkal lassabban és kevesebb nő a lábamon a karomon stb..

Bár úgy látom nem én vagyok az egyetlen ezzel a tapasztalattal.

2009. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18. héten vagyok és eddig még nem vettem észre, hogy szőrösebb lennék. Reménykedem, hogy később sem lesz nagyon gáz.Cserébe nekem tele lett a combom apró hajszálerekkel:(
2009. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én még 10 hetes vagyok, nálam sem jött ez elő remélem nem is fog mert a belső combomon és a köldöktől lefelé nekem is fekete szörök vannak, mert férfi hormonom magasabb mint kellene.
2009. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még én sem szültem, a 22 héten kezdett szőrösödni a hasam, a combom. Eddig csak szőke pihéim voltak, most vastag fekete szőrszálak, igazi bunda. A nagymamám szerint azért mert fiú lesz. Nagyon kiváncsi vagyok, mert az UH-on nuni mosolygott rám :)

27 hetes km

2009. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szia. velem is ez volt de elmúlt. ez a hormonokkal is magyarázható, de hallotta olyat is, hogy az állatok, amikor vemhesek, vastagabb bundát növesztenek ezzel is védve a kicsinyüket. szerintem ebben is van valami. :)
2009. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!