Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt másnak is...

A terhesség alatt másnak is szőrös lett a hasa köldöktől lefelé? Ha igen akkor mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, nem vészes, de látható ahhoz képest, amilyen volt.
2009. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az lett, kb. a 16. hét felé vettem észre, még nem múlt el... :(
2009. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csupasz vagyok, az is eltűnt ami volt.. XD Fogalmam sincs mitől, de tényleg kihullott...

2009. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után el fog tűnni, miután visszaáll a hormonháztartás.
2009. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
hat en 9 honapja szultem es nem mult el.olyan ronda mindig gyonyoru lapos es tiszta pcim volt es most rancos plotty es szoros :((( .kenem wichivel es kis olloval le szoktam vagdosni mert ha kihuzod csipesszel akkor duplaja no vissza.hat ennyit a szep pocirol :(( .minden jot mindenkinek.22 eves vagyok.
2009. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen lett, de nem csak köldöktől lefele, hanem felfelé is :S

Csak remélni tudom, hogy majd szülés után elmúlik :S


félidős kismama

2009. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szörös lett a hasam, a belsö combom, ezeken a területeken leginkabb a sötetebb szinekben "pompaznak" a szörök, de ugy veszem eszre, hogy pelyhes szöröcskek "ekesitik" az arcomat is... Meg nem szültem, de mar a vegleges szörtelenites lehetöseget keresem a neten, illetve a kozmetikusommal is beszeltem mar erröl, mert ez igy nem allapot, ezen minel hamarabb valtoztatnom kell...

Addig meg marad a borotva, persze az arcomon es a hasamon nem, de a labamon igen, csakhat .... jol megerösödtek mar, es pikk-pakk vissza is nönnek, de a gyantat most nem akarom bevallalni. Hat ... ezek a hormonok ....

2009. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 hetes vagyok de nekem már most megerősödött az a csík a köldöktől lefelé és felfelé is, egészen a melleim közti részig. Szörnyen néz ki, eddig ott csak pehelyszőrők voltak, most meg jó látható, sötétebb színű szőrök. :( Én is nagyon remélem, el fog múlni. A hasamat a mellemig, má csak nem fogom gyantáztatni.... :)
2009. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után szép lassan le fog kopni.Nekem még apró futó szemölcseim is voltak a dekoltázson de az is szépen lekopott.Most a 2. terhességemnél is elő jött.
2009. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én eddig is szőrös voltam, remélem, nem lesz még több


11 heteske

2009. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!