Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismamák hogy vagytok?

30hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem borzasztóan fáj a derekam,a lábam:(ez az időváltozás nem igen jó!a pocaklakóm is lustizik egész nap:)
2012. máj. 22. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Egész nap csak aludnék:)

És sajna nekem is majd leszakad a derekam, és dagad a bokám, ezért fel kell tennem. A kicsi nem lustizik, kipiheni magát, aztán kirúgja a ház oldalát:)


Az időtől meg teljesen kivagyok, sosem bírtam ezt a párás szötymöszt, és most még kevésbé tudom elviselni:D

2012. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én "csak" 29 hetes vagyok, de a derekam és a csontjaim nekem is fájnak! Lusta vagyok, csak pihennék.
2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alszom egész nap, és vizesedik a lábam. Ha épp nem alszom, akkor eszem. De evés után már tutira alszom is rögtön... :-)
2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj a derekam, csak akkor ha egész nap fenn vagyok.

Elég álmosító ez az idő, de a kicsit nem befolyásolja, mozog egyfolytában.

Még nem vizesedek, remélem nagyon nem is fogok.

Mennyit híztatok eddig?

Én 10-11kgot.

2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vizesedni én sem vizesedek!+18 kg nál járok,de szerintem nem megy már feljebb!
2012. máj. 22. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is elég nyomott vagyok ma, a derekam 2 napja csak egy picit fáj, előtte két hétig nagyon fájt. Még nem vizesedek szerencsére. Eddig 8 kg jött fel.

Én nem szeretek napközben aludni, de tegnap a 2 éves kisfiammal együtt 3 órát aludtunk délután, nagyon jó volt! :)

30 hkm

2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

enyhe vizesedés már kb egy hónapja, de szerencsére a derekam jól van. baba lusta, de délutánra azért felélénkül

alvás....hát abból nem lehet elég, hétvégén aludtam 11 et majd délután még 2 óra hajcsi...és így is hulla vagyok

Meg éhes!!

eddig plusz 10, 60ról indultam

2012. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!