Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. hétben mik a szokásos...

A 32. hétben mik a szokásos tünetek?

Figyelt kérdés

eddig szinte semmi bajom nem volt...

összvissz a normális folyásom volt, néha húzódtak a méhszalagjaim amikor sokat álltam vagy sétáltam, de semmi, még hányni sem hánytam egész eddig, most meg zsibbad a lábam esténként, ver a szívem ezerrel néha, a kicsi is úgy bukfencezik, hogy néha azt hiszem ki akar jönni a hasamon át, és a derekam is fáj.

Mik azok a tünetek amik normálisak ilyen "korban" ? Nektek milyen tapasztalatok vannak e téren?

vagy ez 100%ban egyén függő?

köszi


2012. máj. 22. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 32 hetes vagyok! Hát sajnos ezek mind normális tünetek már! de kitartás, már nincs sok hátra! :)

A derékfájás, lábfájás, lábzsibbadás teljesen normális, nekem is mindig este van!

Nagyon durva szívverésem nekem is volt, ha ilyen van, azért mérd meg a vérnyomásod! terhesen 140/90 ig jó, a pulzus 100ig, de ha kicsit fölötte van az sem baj, hisz a szívednek most jóval több dolga van! nekem már folyásom is több van egy picivel! :( és a babám sem mocorog már olyan intenzíven, csak nyomkodja magát, meg bökdös!

ne izgulj! Boldog babavárást és szép szülést kívánok!

2012. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. máj. 22. 08:56
 3/6 A kérdező kommentje:
oh bocsi :) és viszont kivánok minden jot :)
2012. máj. 22. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és nekem ugyan ezek a tüneteim, tegnap este szédültem is :( Most jönnek a nem szeretem napok,hetek :)
2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia. én 33 hetes vagyok, és nálam is megvannak ugyan ezek a tünetek. Plusz nagyon erős a folyásom is most már, ami nem tudom, hogy normális e, megyek majd dokihoz, megkérdezem. Én babám sem olyan aktív, kb. 1 hete nagyon keveset mozog. A derekam rettenetesen tud fájni néha, meg a forgóm, csípőm, főleg éjjel, valamikor aludni sem tudok tőle. Amikor sétálok akkor meg néha baromira tud húzni, fájni az egész pocakom, olyan érzés, mintha le akarna szakadni. Más tünetem nincs, nekem már vannak jóslóim néha, én most félek, és gyanakszom, hogy kinyílt a méhszájam valamennyire, úgyhogy mindenképpen orvos. Kellemes baba várást, és kitartást mindenkinek:)
2012. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na megjöttem :) végig olvastalak titeket :) mindenkinek könnyü várakozást kivánok és annál könnyebb szülést. a folyásom nekem is megnött, és sajna viszket is, ugyhogy én is megyek dokihoz majd remélem nem komoly :S meg vagyok ijedve :( de olvastam hogy ilyenkor szinte majdnem minden kismama elkap valami hüvelygomba szerüséget m ert kevésbbé tud védekezni a szervezet, és gyenge a hüvelyflóra vagy mi...nem értek hozzá, de doki tudni fogja remélem mi baj... aztán lehet tök normális, passz :S


én is félek a jóslóktól, de nekem még hála az égnek nem volt, igy még csak félek...ha majd lesz akkor meg is fogok ijedni, de remélem még várat magára 6-7 hetet :)


minden jót nektek

2012. máj. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!