Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a vércukrom általában...

Ha a vércukrom általában 3,5-4,5 között van kaja után is, mi az esélye, hogy a terheléses cukorvizsgálat eredménye magas lesz?

Figyelt kérdés
Ma reggel megettem egy szelet sütit és egy zsemlét kefírrel, a cukrom 1 órával utána 3,6 lett.
2008. ápr. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, ez a normál tartomány! Esélyed szerintem nincs a cukorbetegségre, bár ezt soha nem lehet tudni senkinél. Az biztos, hogy most nem vagy cukorbeteg, teljesen jók az értékeid!!
2008. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étékeid tökéletesek.(egy ápolónő)Szerintem minden rendben lesz.
2008. ápr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy jó lesz,de azt azért ne vedd készpénznek.Én is sokat olvastam ezen az oldalon a cukors dolgokról,ezért még mielőtt mentem volna a terhelésre én is méregettem otthon,csak kíváncsiságból,és minden tök szuper volt.Akkor estem csak pofára amikor a terhelés eredménye az egekben volt.....
2008. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd a terhelésen kiderül.....
2008. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!