Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. hanyadik héten kezd el...

Kb. hanyadik héten kezd el "hullámozni" a poci? Már alíg várom:)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy 2-3hete tapasztalom.most 26.hétben vagyok.elég furi érzés :D

boldog babavárást

2008. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19. héten vagyok és 1 hete érzem mintha szívdobbanás szerű lüktetést a hasam alján, köldök magasságban. Hogy hullámzás mikor lesz? gondolom ha nő a gyerek és szűkül a hely.
2008. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 28 hetes vagyok és igazi hullámzás a 25. hét után kezdődött. Tényleg mókás érzés.
2008. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 31 hetes.

Pár hete érzem és látjuk is a Kedvessel,hogy teszi-veszi magát a kicsi fiú a pociban.

Hihetetlen jó dolog!:)

Sok boldogságot!

31 hetes kismami

2008. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kicsi pocaklakóm már a 24. héttől óson egyik oldalról a másikra. Olyan drága amikor érzed és látod, hogy egyik percben mnég a jobb oldaladon van a dudor és egyszercsak megindul a pocak és hipp-hopp a mbal oldalon van a dudor.

Igaz nekem nem túl nagy a pocakom , biztos azért kuszik, Óson inkább, mint rugdos.

31 hetes kismama.

2008. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!