Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok. Nagyon fáj a...

33 hetes vagyok. Nagyon fáj a szeméremcsontomnál 2 napja alig bírok menni. Ez normális? Így tágulok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ez sajnos teljesen természetes.Ugyan ebbe a cipőbe vagyok én is 2hete nagyon, de már 5.hónaptól éreztem.Most már elég erőteljes ez az érzés, és állítólag ez így is marad.Most tágulnak a szalagok, csontok, és a kisbabánk is nagy már, ő is nyomja biztosan.Szóval ne aggódj, kitartást, már nem sok van!Egy 36hetes kismami
2008. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hetek óta érzem, hog nagyon fáj a derekam a farcsontnál, és a szeméremcsontom, meg a combtövem, olyan mintha izomlázam lenne elég erősen, állítólag ez a medence tágulása.

Pedig én még 19 hetes vagyok.

Kitartás, Te már majdnem a célegyenesben vagy!

2008. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hát remélem akkor kitágulok amennyire kell mert nagyon keskenyke vagyok.
2008. ápr. 24. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 27 hetes vagyok, és nekem is nagyon elkezdett fájni a szeméremcsontom és a derekam, igaz most hirtelen nagyot is nőtt a pocim. Először a kismamatornára gyanakodtam, hogy megerőltettem magam, de úgy látom, többen vagyunk ezzel a problémával, különböző korú kismamák, úgyhogy mindenkinek kitartást kívánok.
2008. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!