Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha megyek, vagy...

Normális, ha megyek, vagy csak úgy állok, hogy szinte azt érzem, h a babám teljesen a szeméremcsontomnál van?

Figyelt kérdés

Nem állandóan de eleget ahhoz,hogy szinte alig bírok menni.Ilyenkor nyom szúr odalent.Nagyon kellemetlen,majdnem hogy fáj.De ezen kívül sem vérzés,sem görcs nincs.31+6hetes vagyok.

csütörtökön megyek dokihoz


2010. márc. 28. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem normális. Jártam kismama tornára és az ottani 12 kismamából 10 tudta, miről beszélek, mikor ugyanerről számoltam be. Nekem is a 32. hét táján kezdődött és a szülésig éreztem :(
2010. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, menni alig bírok, mert 10 perc után nyomódik, és órák kellenek utána, mire elmúlik...

Ezt el kell fogadni, más megoldás nincs sajnos.

31 hetes km

2010. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggodj , én is igy vagyok....Valamikor kisebb vagy máskor nagyobb sétánál.. olyan mint ha leakarna szakadnai s nem tudok menni tovább ilyenkor jót tesz ha leülsz jó pár percre míg elmulik

17 hetes kismama

2010. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!