Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. Ez normális?...

27 hetes vagyok. Ez normális? Tágulok? Már vagy 1 hete fáj a szeméremcsontomnál és a combtőmnél a bal oldalon. Főleg ha sétálok, utána alig bírok lábra állni és járni. Mintha izomláz lenne vagy mintha megrántottam volna.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a méh tartóizmai nyúlnak. Mivel a baba most gyorsan nő, a méhnek is gyorsabban kell növekednie, a méh tartóizmai nehezebben tartják a lépést és ez a nyúlás nagyon emlékeztet az izomlázra. Az is jellemző, hogy séta közben, után még jobban fáj és feszül.

Nem kell aggódnod, ez normális jelenség, csak nem mindenki érzi ugyanolyan intenzitással. Hamarosan jobb lesz :)

Más várandós panaszokról is olvashatsz pl. a www.maternet.hu szülésfelkészítő tanfolyam oldalán. Remélem, hogy segítettem.

2009. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Remélem jobb lesz (bár nem reménykedem) mert tényleg nem bírok most járni, tegnap annyit sétáltam.
2009. júl. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!