Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, és eléggé...

28 hetes vagyok, és eléggé fáj a méhen, amikor leülök,vagy lépek, de most már ha mozog a pici, attól is fáj. Mitől lehet? Előfordulhat, hogy fáj, ha mozog a baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem farfekvéses volt és elég nagyokat rúgott.Fájt a hasam alja mintha fel lennék fázva meg néha a fenekem is.

Volt hogy 2 órán keresztűl csak járkáltam mert hogyha leültem akkor mégjobban éreztem.

Azért azt hozzáteszem,hogy csak akkor fájt hogyha mozgott.

Hogyha mindig fáj akkor szólj az orvosodnak.

2008. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! Én két hete szültem, még friss az élmény...Nekem a vége felé már fájt mindenhol, rosszul feküdt a baba és a gerincemet-vesémet rugdosta. Szerintem ha bizonytalan vagy valamiben, mindenképp kérdezd meg az orvosodat, jó ha megvizsgál!
2008. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha nekem is olyan,mintha be lenne gyulladva a méhfalam és azt mozgatná.Szabályosan fáj,pedig magas a fájdalomküszöböm (legalábbis az volt:) ).Viszont egy óra múlva ha ismét mozog már minden rendben,így biztos nincs nagy baj.Azért beszélj a dokival.Nekem is voltak olyan tüneteim amire azt hittem normális,aztán kiderült mégsem és irány az ágy egy hétig.Mivel nálad nem csak akkor fáj ha mozog,így mindenképp jó ha lát az orvos.
2008. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,és azt mondta,hogy 3*1 magne b6 helyett szedjek 3*2-t.És ha nem múlik el,akkor egy hét múlva menjek vissza.Lehet,hogy nem várom meg az 1 hetet.Köszönöm mindenkinek
2008. ápr. 23. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ultrahangon mikor voltál, és mit írtak magzatvíz mennyiségnek? Azt hallottam, akkor is jobban fáj egy-egy mozdulata a porontynak, ha kevesebb a magzatvíz.


Jó egészséget!


30 hetes kismama

2008. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kell mennem a kórházba,sajnos csak akkora kaptam időpontot.Köszönöm
2008. ápr. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!