Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Megnyugtatnátok?

Kismamik! Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

31 hetes km vagyok,már egy hete nem mozog olyan intenzíven a babám! Nem rugdos,inkább sokszor kinyomja a popsiját,meg a kis fejét! Többször is csuklik naponta!

Van Angelsounds szívhangfigyelőm,szoktam használni,eddig nem volt gond!

Ugye ez csak azért van,mert már kisebb neki a hely? Vagy ahoz még korán van?

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 18. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Már kicsi neki a hely és nem tud intenzíven mozogni, épp ezért van hogy valamelyik testrészét próbálja kinyomni, az meg nem baj ha csuklik!:)
2012. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Első baba,és nagyon izgulok! :)

2012. máj. 18. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:
a csuklás az idegrendszer jó fejlettségét jelzi, mivel ez már a légzés próbája.
2012. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ma voltam a 31. heti UH-n és megkérdeztem a dokit pont ezzel a "problémával" kapcsolatban. Azt mondta, hogy nem törvényszerű az állandó erős mozgás, egyre kevesebb helye van odabent. Nekem is sokat csuklik, ami valóban az idegrendszer helyes fejlődését jelzi.

Egyébként hogy érzed magad kedves kérdező?:)

31. hkm

2012. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó!köszönöm a választ!

Egész jól,bár kis problémák adódtak, így a terhesség vége felé!

Sajnos kinyílt a külső méhszájam,úgyhogy szigorú fekvésre vagyok ítélve már 3 hete,és még 4 hét van hátra minimum!

Első babád lesz? Kisfiú vagy kislány?

2012. máj. 18. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Igen első baba, kislány!:) Ha pihengetsz biztosan nem lesz semmi baj! Szurkolok! Neked kisfiú vagy kislány lesz? Mikorra vagy kiírva?

2012. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Júli 16ra vagyok kiírva!nem nagyon kelek fel az ágyból,nehogy baj legyen!még pár hétig jó lenne egyben maradni! Kisfiúnk lesz, Barnabásnak fogják hívni! Már nagyon várom! :)
2012. máj. 18. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vok ismét!

Én július 17-re, a Bajcsyban fogok szülni Bp-en, Te?

Kórházi csomaggal hogy állsz?

2012. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én Sopronban fogok!

A kórházi csomagot már elkezdtem összepakolni,mert a doki beijesztett a méhszájnyílás miatt! Meg a pici ruháit is elkezdtem kimosni,és vasalni!

És te hogy állsz? Babaszoba kész van már?nem félsz a szüléstől?

2012. máj. 19. 07:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Babaszoba kész, kórházi csomag sehol, azaz a cuccok megvannak, de még mosni, vasalni kéne, ilyenek!:)

Még nem félek a szüléstől, majd ha jönnek a fájások...! Vagy ha holnap meglátom a szülőszobát, ugyanis kórházlátogatásra megyünk!:)

2012. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!