Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik, megnyugtatnátok?

Ketteske kérdése:

Ikres kismamik, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Ez a 2. clostys hónapom, 3 tüszőm érett meg, és kicsit tartok az ikerterhességtől. Ugye nem sokkal durvább, mint az egy babás? Már voltam kétszer terhes, de nem maradtak meg a babák, 26. és 7. héten vesztettem el őket, ezért izgulok ennyire.
2010. okt. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
De, durvább (nem keretelek), de nézőpont kérdése. Dupla öröm is, az biztos! 5 gyermek édesanyja.
2010. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*kertelek
2010. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is closty-val estem teherebe, ennek eredménye a ma már 15 hónapos két lurkó. Nekem ugyan nincs összehasonlítási alapom, mert nekem ők az első gyerekeim, így nem tudom milyen egy babával, de szerintem nem durva. Az első 3 hónap elég kemény volt, de szerintem az mindenkinek az. Azóta minden nap egyre könnyebb. Mióta járnak már egyáltalán nem érzem, hogy nehéz lenne. Remekül eljátszanak egymással amíg megfőzök, segítenek takarítani. Nekem meggyőződésem, hogy csak azok képzelik, hogy ez nagyon nehéz akik nincsenek benne. Szurkolok neked!!! Ja és ha esetleg ujra vállalnánk babát én másodjára is örülnék ha ikrek lennének:)
2010. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, neked hányadik hónapban sikerült clostyval? Mindenkinek gratula a babákhoz, húúú 5 gyerek, nem semmi :)
2010. okt. 21. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerencsém volt, mert már az első hónapban sikerült:)
2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!