Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudnám kiegészíteni a...

Mivel tudnám kiegészíteni a táppénzt majd?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valaki csinál valami otthon végezhető melót, vagy van valami ötlet?
2008. ápr. 23. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
csakis feketén tudnál munkát vállalni :S
2008. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, szóval én is örülnék az ötleteknek ( az mlm kizárva, és a netes milliós semmit nem kell csinálni állások is)

de egyéb igen.

Én sok helyen hirdetem magam, hogy besegítek ahol tudok, de mondanom sem kell, nem kapkodnak utánam...

2008. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fekete melóra gondoltam. Mivel vendéglátásban dolgozom, ezért, ha minden ok a 12. hét után táppénzre jövök, viszont nem lesz túl sok a táppénz. Arra gondoltam, hogy csinál-e valaki otthon végezhető melót-bármi-, és, hogy megéri-e?
2008. ápr. 23. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Táppénz meleltt nem elhet legálisan munkát vállalni, úgy tudom, sőt, gyed alatt sem...
2008. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
táppénz mellett nem vállalhatsz legálisan munkát, hisz ha dolgozhatnál, arra ott lenne a munkahelyed és nem kellenne táppénzen lenned :S
2008. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!