Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok véleményt írni az 1....

Tudtok véleményt írni az 1. Női klinika szülészeti osztályáról? (Budapest)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2012. máj. 17. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, a terhesosztályhoz képest sokkal rosszabb. Kicsik a kórtermek, az éjjelin sem lehet igazán elférni. A dokik legalább jók. Elég gyorsan elküldenek mindenkit, engem is javasoltak a 4. napon, de mondtam az orvosnak, hogy nem igazán szeretnék két kicsivel másnap visszamenni varratszedésre, úgyhogy maradhattam. Szoptatás ügyben nem sok segítséget kaptam. Hogy őszinte legyek, én örültem, mikor mehettem onnan haza.
2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz a helyzet? Pedig én csupa jót hallottam, de gratulálok neked a 2 kicsihez! :)


Várom a további válaszokat:)

2012. máj. 17. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 2010 őszén szültem ott. Van asszem 4 egyszemélyes szülőszoba fürdőszobával-ezek kicsik de szépek, meg talán 2 nagyobb 3 ágyas szülőszoba- tudod az a függönnyel elválasztós...hát én örülök, h egyágyasba kerültem...s én kaptam meg az egyetlen labdát.

Ez szép felújított és az orvosok, nővérek kedvesek. Beöntés, borotválás kötelező.

A gyermekágyas rész az elég zsúfolt, van 1,2 és 4 ágyas szoba. Azt írják a honlapon, hogy minden szobához külön fürdőszoba tartozik...nos ez nem egészen igaz,mert én speciel egy olyan 4ágyasba kerültem, ami mellett volt egy fürdő, de a fürdő mellett egy másik 4 ágyas is, akik szintén ebbe az említett fürdőbe jártak... végülis nyolcunkra jutott egy fürdőszoba! Takarítanak ugyan, de tehetnék többször is. A nővérek nemtörődömök, sokszor bunkók voltak. Egy doktornőre emlékszem, aki kedves volt. Teát adnak a babáknak, ha kéred,-de érdemes cumit vinned, ha szeretnél majd adni,mert amit ők adnak, abból csak úgy ömlik - van szobánként egy csomag kellék a pelenkázáshoz(vatta, alkohol,krém stb, aztán, mi van még: a nővérke a reggeli váltáskor 6-kor becsattog a szobába, felkapcsolja a villanyt és kiosztja a lázmérőket. Van ahol ezt megoldják homlok-lázmérővel, csendben, felébresztés nélkül.

Látogatás vmikor délután van, a folyosóra kiviszed a babát, s oda boldog-boldogtalan bemehet.

2012. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem összességében a gyermekágyas részleg nem tetszett, de kibírtuk azért. Ja és első éjjel beadhatod a babát, ha akarod, de én nem tettem, örültem a 24 órás rooming-in lehetőségének.
2012. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kaja olyan menzás, előfordult pl. jó kis borsófőzelék: a szoptatós kismamáknak RENDKÍVÜL előnyös, mondhatom. De van büfé a közelben, azzal lehet vigasztalódni.


Vigyél melegítőt is, vagy vmi rendes ruhát, mert a papírok intézéséhez át kell menni egy olyan részlegbe, ahol mindenféle ember megfordul... én spec nem gondoltam erre, ezért hálóingben, köntösben jobban megnéztek,mint egy ufót.


A babának vigyél bodyt, rugit, mert születéskor kap ugyan kórházit, de aztán már kérik a sajátot. Pólyát adnak - ez nagyon praktikus, főleg az elején, könnyebb fogni a babát, s ők is szeretik. Este fürdetés.


És még vmi: szoptatást nem nagyon segítik azon túl, hogy "rakja mellre a babát, anyuka!"


Lehet h azóta változott a helyzet, nem tudom. Oda megyek megint szülni, mert az orvosommal meg vagyok elégedve, ezt a néhány napot meg kihúzom majd valahogy...

2012. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát...vagy jó is meg rossz is, majd hamar eltelik az a pár nap :)
2012. máj. 17. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
13:20, 13:25, 13:43- ezeket mind én írtam. Ha van valami kérdésed, írj privit bátran!
2012. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha van valami kérdésed, rágd a fülüket, egy idő után megválaszolják. A pelenkázást nekem egy szobatársam mutatta meg. A hangulat részben függ attól is,hogy milyen szobatársakat fogsz ki.
2012. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a babát?
2012. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aug. 24-re vagyok kiírva, a kérdésem még az lenne hogy 1 ágyas szobát lehet e úgymond bérelni? Előre is köszi :)
2012. máj. 17. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!