Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 15-17. terhessegi het...

A 15-17. terhessegi het kornyeken mennyire hasznos dolog 4D-s uh-ra menni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kulfoldon elunk. Itt a 4D-s uh irrealisan draga. Lenne ra penzunk fizikailag, de eszem agaban sincs 20-30 percert atszamitva kb 50.000 forintot kifizetni (es ez az egyik legalacsonyabb ar).

Az elozo terhessegemnel is osszekotottuk a magyarorszagi csaladlatogatast a 4D-s uh-val, de akkor mar 29 hetes terhes voltam.

Most van ertelme a 15-17. het korul elmenni? Ha ekkor nem megyek, akkor egyaltalan nem megyek, mert szulesig mar nem leszek ott.

Nem is annyira a mozizas erdekelne, hanem egy hosszu, atfogo, alapos vizsgalat es a baba neme. Ezekre alkalmas mar ez az idopont?


2009. jún. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a baba nemére vagy kíváncsi a legideálisabb a 23. hét környéke. De 50.000 Ft nagyon sok érte. Én nem szólhatok bele természetesen, de azt a sok pénzt add inkább majd a babának.
2009. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy valaszoltal.

Viszont szerintem felre ertettel. Vagyis biztosan.

Epp az a lenyeg, hogy eszem agaban sincs 50 ezret kiadni egy ultrahangert.

Szoval: kulfoldon elunk es itt kb ennyibe kerul. Viszont a 15-17. terhessegi hetemben Magyarorszagon leszunk latogatoba, akkor el tudnek menni ott 4D-sre, mert ugye ott csak 10ezer korul van, annyit meger. Azutan vissza jovunk oda, ahol elunk es ha kesobb szeretnek menni, akkor mar biztosan nem mennek, mert 50 ezret nem er.


Mar csak az a kerdes, hogy van-e ertelme ilyen koran (15-17 hetesen) 4D-sre menni?

2009. jún. 26. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenképp, a babuci neme simán látszik a 18. héten például, sok sikert
2009. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ja bocsi félreértettelek, mert csak gyorsan átfutottam a kérdést.

Inkább az utolsó mondatra figyeltem oda rendesen, mert engem is a neme érdekelne persze többek között, de ha már nézzük, akkor tudjuk, h fiúcska vagy lányka rugizik bent. :D

2009. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Mindenképp!!!

Nekem már a 12.héten látták,hogy fiúcska lesz.

És most még éppen ráfér egészben a baba a képernyőre, tetőtől-talpig.Utána már csak részletekben: fejecske, vagy a lába,de egyben már nem láthatod csak idekint:)

Szóval sztem mindenkpp menj el. Itthon 8-12 ezer körül van 20-30 perc.Jó egészséget, és szép babavárást!

2009. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem látták még akkor a nemét :( De szerintem érdemes még így is, mert a szerveit viszont alaposan át tudja vizsgálni. Én mennék a helyedben.

34+1 hetes

2009. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia én a helyetekbe mennék!!mi is 16 héten voltunk és minán megmondták hogy kisfiú!


:))Szóval sokmindent fogtok már látni, igaz nem lesz olyan szép kisbaba formája még, de minden meglesz és a nemét is tudják már!!


20hetes kismami

2009. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek! :-)

Úgy döntöttem, hogy mindenképpen elmegyünk, persze amikor bejelentkezek telefonon, akkor megkérdezem a rendelőt, hogy szerintük mire számíthatok. Igyekszem a visszautazás előtti napokra foglalni időpontot, akkor már a 17. hétben leszek. Igazából azért lenne jó mindenképpen elmenni, mert ahol élünk csak két uh van a terhesség alatt, a 12. és a 20. héten, úgyhogy egyre nekem még szükségem van minimum, hogy a lelkem megnyugodjon. :-)

Abban is bízom, hogy a nemét megtudják mondani, a 20. héten itthon pedig majd ráerősítenek, mert ha nem mennénk 4D-re és csak egyszer mondanának itt valamit, akkor annak nem igazán lehetne még hinni.

2009. jún. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!