Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetet betöltve (hétfőn)megy...

20 hetet betöltve (hétfőn)megyek genetikai UH-ra. Nem késő?

Figyelt kérdés

Az én nőgyógy.azt mondta jó időpont, ahová megyek klinika ott azt mondták hamarább is mehettem volna.

19. hetes kismami


2008. ápr. 23. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is a 19.héten voltam. Ha valami nagy probléma lenne (nem kívánom) a 24.-ik hétig még be tudnak avatkozni, de ilyenre ne is gondolj!!

Boldog babavárást!!

34 hetes kismama

2008. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt nem a 18.-ik héten csinálják?
2008. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen voltam, de szerintem a 20. héten is jó még. Orvostól függően csinálják a 18-20. héten.
2008. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, én pénteken megyek, 20. héten járok, biztosan nem késő!
2008. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A dokim már át nézett alaposan nincs semmi gond a babával csak az életkorom miatt küldd tovább.

Köszi a válaszokat.

2008. ápr. 23. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

En 19 hetes es 3 naposan voltam.

Az orvosom akkora rendelt vissza,es nem mondta,h keso lenne.En is ugy tudom,h a 18-20 het kozott kell menni.

Ne izgulj minden rendben lesz

21 hetes kismam

2008. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem késő! a 21. hétig lehet menni!

nézd meg www.timmermann.hu-t!

2008. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én megkérdeztem a védőnőmet, hogyha ne adj Isten valami nagy baj van a babákkal akkor mennyi ideig lehet megszakítani a terhességet. Azt mondta, hogy indokolt esetben a 24. hétig.

De ne aggódj, nincs semmi baj.

További szép babavárást.

27 hetes kismami

2008. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a lényeg, hogy elmész! Egyébként nem értem, hogy miért írják azt, hogy meddig lehet megszakítani a terhességet, mert egyáltalán nem ez volt a kérdésed, úgyhogy ne izgulj ilyeneken, sőt semmin, hiszen nagyon figyelsz magadra! Tudom még messze van a hétfő, de ne izgulj hamarabb itt lesz mint gondolnád! Egyébként, ha még nem tudod milyen nemű lesz a babád, valószínű hétfőn majd látni fogják azt is, mindenképp kérdezz rá! Gondolj arra végre láthatod őt ismét! Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondolom. Mást úgysem tudnák tenni akár mi is van. Fő a pozitív gondolkodás! Amúgy a 18. héten már mondták hogy fiú. :))
2008. ápr. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!