Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH vizsgálatra a leendő...

UH vizsgálatra a leendő apukák bemehetnek, vagy ez csak a filmekbe van így?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bemehetnek, pláne, ha magánorvoshoz mész. De az állami rendelőkben általában bent lehet az apuka, igaz, néhány helyről hallottam már, hogy nem engedték be, pl. a Péterfy Kórházban.
2012. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az egri sztk-ban sem szívesen engedik be, mintha fertőző lenne, vagy mi..pfff
2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én az Újpesti sztkba megyek. oda bemehetnek?
2012. máj. 15. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem mindenhová behetnek. Próbálta volna valaki a férjemet kint tartani. betöri az ajtót. Miért mit tehetnek? kituszkolják?
2012. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak:igen,sztk-ban,kórházban(amennyiben nem magánorvoshoz megy)megkérhetik,hogy menjen ki,sőt,amikor menne be már szólnak,hogy ott azt nem lehet.Hivatkozván a higiéniára,az orvosi titoktartásra,az ottani rendszerre.Fizetős helyen természetesen ez nem így működik.
2012. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ugyan mi magándokihoz jártunk, ahol a vizsgálatra, mindenre bejöhet a kispapa, de a Máv kórházban (ÁEK, Bp) is mindig bejöhetett.

Sőt, képet is kaptunk kérés nélkül.:)

2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezen az aranyos kérdésen jót mosolyogtam, aztán megdöbbentem a válaszokon hogy tényleg van ahol nem engedik be az apukát... pffft ez nevetséges :(
2012. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én soha sem hallottam olyat, hogy SZTK ultrahangrólapát kiküldte volna? Hol van ez divatban? Ózdon?
2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaja Egerbe pár hete voltak 12hetes hüvelyi uh-n,egy férfi be akart menni a feleségével,erre ugy elzavarták,mint ahogy azt a bizonyos állatot szokták kidobni üríteni.Pedig ráadásul minden nő benn közvetlen a rendelőbe vetkőzött,nem egymás mellett.De egyébként szerintem be lehet menni a férfinak is.
2012. máj. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egerben képet is csak akkor adnak, ha kérsz, és 1000 Ft-ot kell fizetni érte!
2012. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!