Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ajanlott ez...

Katicabogárka20 kérdése:

Mit tegyek? Ajanlott ez esetbe elmenni a korhazba vizsgalatra?

Figyelt kérdés
27hkm vagyok es olykor erosen beszur a hasaaljan a fajdalom ami kisugarzik a huvelyemre . Pihenos kismami vagyok. Sokszor faj es kemenyedik a pocim. Multheten hasmenes hanyassal is volt. Folyasom nagyon eros lett erre tanacsadason vizsgalat nelkul a doki pimafucint irt fel. Ettol is felek nincs-e nyitva a mehszaj es a babanak ettol lehet-e gondja.. Parom este 22-14 ig dolgozni fog.:s
2012. máj. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok orvos, nem tudok konkrétumot írni. De egy biztos, ha Téged megnyugtat, hogy lát egy orvos, megultrahangoznak, megvizsgálnak, akkor igen, menj be a kórházba, akkor is, ha megkérdezik majd Tőled, hogy minek mentél be. Sokkal fontosabb a nyugalmad, mint attól tartani, hogy "jogos", vagy nem, hogy Te bemész az ügyeletre.
2012. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A has alján lévő szúrások normálisak. Ezeket általában a növekvő méh okozza. Erős folyás is normális szokott lenni terhesség alatt, amit hormonok okoznak, persze az más, ha valami fertőzés okozza... 27 hetesen nem vizsgált még a doki, hogy milyen a méhszájad? :O A keményedésekre szedsz magnéziumot? Pihensz eleget?
2012. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamennyire normális, mert növekszik a méhed. De írod, hogy a múlt héten hasmenésed volt, és ezután nőtt meg a folyásod, én azért jobban gyanakodnék bacifertőzésre. Kenetből kéne megállapítani, hogy mi okozza. Azért érdekes, hogy a doki vizsgálat nélkül megállapította, hogy gombád van...

Sajnos nekem is hasmenés után lett bacim, és két adag antibiotikumot kellett beszednem.

Szóval én inkább kérnék egy alaposabb vizsgálatot.

2012. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pihenek eleg sokat magneziumot szedem.. De igy is megvizsgal az orvos h omlik belolem a gyogyszer miatt a feher 'cucc'? Nekem az a legfurabb mikor a szurkalas kisugarzik a huvelyemre es olyan mintha ki akarna jonni valami :( nagyon felek nem szeretnem elvesziteni a kislanyomat
2012. máj. 4. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A baba fekvése miatt nem egyszer éreztem, hogy olyan, mintha a szülőcsatornában lenne és nem tudtam megmozdulni, mert úgy fájt... De ahogy arrébb ment, minden rendbe jött! :)) Neked is már egyre nagyobb a babád, van, hogy pont úgy fekszik, hogy nyom valamit és az okozhatja a hüvelyedbe a fájdalmat. Nyugi! Arra figyelj, hogy mensi szerű görcsölés ne legyen és vérzés! Akkor azonnal menj dokihoz! És ha legközelebb mész a saját dokidhoz mondj el neki minden tünetedet.
2012. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!