Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babona vagy van alapja, hogy...

Babona vagy van alapja, hogy ha megütöm a hasam folt lehet a babán ha megszületik?

Figyelt kérdés
A kutyánk örömében felkapta a fejét és alulról megütötte a hasam. Nem fájt,de megéreztem. Utána nem volt semmi(fájdalom,görcs) de aggódom,hogy meglátszik majd a babánkon. 34 hetes vagyok,ugyhogy már nem kicsi a baba.
2008. ápr. 22. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Babona :)

De mindig lesznek, akiknek van ismerosuk, akinek a sogornoje bnoje megegette a kezet vasalas kozben, es a baban folt lett... :)

2008. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Köszi a gyors választ, megnyugodtam.
2008. ápr. 22. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm anyukája az utolsó hónapban volt a kislánnyal, és felrobbant a kotyogós kávéföző, nekicsapódott a hasának (nem kis erővel), az meglátszott a picin, mikor megszületett, kis kékes-pirosas folt, de elmult.

Amugy babona minden, amit ilyen dolgokról mondanak.

2008. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálam akkora ereje nem volt az ütésnek. És első sorban olyan csúnya barna maradandó foltra gondoltam. Ami nem mulik el.
2008. ápr. 22. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől az ütődéstől még nem lesz folt babán!
2008. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség!

nemlesz semmi baja.

nemkell hinni a babonában.

ha folt lett valakinek a gyerekén az nem ütéstől lehettett

2008. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok minden hülyeség, de azért nem árt vigyázni. Szerintem nem lesz semmi baja a Babádnak, ez túl pici dolog ahhoz. De azért vigyázz magatokra. Nekem a nővéremet égették meg a lapockájánál. A kislányának pont ugyanazon a helyen egy barna anyajegy lett, ami vele együtt nőtt. Most 12 éves és már egy 20 forintosnyi nagyságu lett az anyajegy. Később az orvos is alátámasztotta, hogy attól lehet, persze nincs semmi probléma, de nem esztétikus.
2008. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!