Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok anyukák tapaszt...

Mizuzizu92 kérdése:

Mit javasoltok anyukák tapasztalatok szerint kókusz matracot vegyek a kis ágyba vagy szivacsos is jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 16:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekünk meg rugós van...
2012. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
utolsó és az jobb tapasztalat ?
2012. máj. 12. 22:38
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

Szivacsot akartunk venni, csak annyira tele volt a t.künk az ikeában már, hogy teljesen véletlenül a rugósat vettük le a polcról. Hetekkel később bontottuk ki, de már nem volt hajlandó a férjem visszamenni.

Nincs vele semmi bajunk, szereti a fiam, mindig jól aludt, de ő szerintem a szivacson is jól aludna, szerencsém van. Viszont az ágya 120*60-as, ha junior ággyá átalakíthatót vennél, abba én nem tennék rugósat, mert egy hátránya, hogy a rugók elhasználódnak, idővel nyikorognak. Most 14 hónapos, ez ki fogja bírni addig, amíg kap junior ágyat, de tovább nem hiszem, hogy sokáig. Most is ugrál már rajta, koptatja a rugókat rendesen.

2012. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
értem hát lehet hogy a szivacsosat választom mert kombi kis ágyat veszek utána ugyis kell venni bele nagyobbat köszönöm
2012. máj. 13. 00:18
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a két nagyobbom már egy ideje leesésgátlós gyerekágyban alszik, abban is szivacsmatrac van. A most születendő picur természetesen - a tapasztalatokból tanulva - szivacsmatracon fog aludni.
2012. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
A mi ágyunkban is kókuszmatrac volt és a babánknak is az van már megvéve. Kombi kiságyat vettünk ami majd átalakítható kanapévá. Ismerőstől vettük az ágyat, matraccal együtt 30.000-ért. Fél évig használták csak.
2012. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
hát a mi kiságyunk matrac nélkül 36.000 kombi kis ágy csak nem nagyon tudtam hogy mi a jobb
2012. máj. 13. 10:37
 28/29 anonim ***** válasza:
én csak azt írtam amit nekem is mondtak, az orvos állapította meg ezt a dolgot nem én vagy az anyuka, mondta hasra ütve. én csak jóindulatból írtam ki.és nem vagyok ostoba....
2012. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
nem persze ezért is veszek veszek szivacsosat ha nem jó akkor kipróbálom a kókusz matracot :)
2012. máj. 13. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!