Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit javasoltok anyukák tapaszt...

Mizuzizu92 kérdése:

Mit javasoltok anyukák tapasztalatok szerint kókusz matracot vegyek a kis ágyba vagy szivacsos is jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 16:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Én kókuszt vettem, de nem aludt jól rajta egy idő után. Kicsit utánanéztem, és azt találtam, h. a nagyon kemény matrac csak az elején jó, de onnan, hogy forognak (kb 6 hónap) kényelmetlen lesz nekik. Lecseréltem szivacsra, jobban aludt rajta. Lehet kapni olyan szivacsot, ami 2 oldalas, fél év után meg kell fordítani, hogy kicsit puhább legyen, és ez jobbnak számít, mint a kókusz vagy a sima szivacs. (hozzáteszem 30000 Ft fölött van az ára)
2012. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
Mi a sima szivacs mellett döntöttünk. De ez nem hiszem, hogy azt jelenté rosszabb szülők vagyunk mint akik a k.matracot választják. 15 hónapos a kisfiam, a kezdetektől ezen alszik, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nem puha, nincs kifeküdve, nem büdös stb... De akinek k.matraca van arra esküszik. Szerintem mind a kettő tökéletesen megfelel, az már csak pénztárca függő, hogy melyiket veszed meg.
2012. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
tényleg nem szabad lepontozni a másik véleményét én nagyon szívesen olvasom hát lehet hogy megnézem azt a 2 oldalas matracot jól hangzik köszönöm mindenkinek a választ
2012. máj. 12. 17:58
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Mi ma vettünk kókuszmatracot 6500 ft. volt. Nekem jobban tetszett, mint a szivacs. Kényelmesebbnek tűnt és jó tartásúnak. Na meg nekünk mindenki ezt tanácsolta a szellőzése miatt. :)

2012. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Van olyan, aki elhiszi, hogy ezért hal meg egy baba??? Erre való a légzés figyelő.


Lehet már matracvédőket is kapni lepedő alá, ha túl kemény a babának akkor memory foam-os réteget is.....Nekem gyógytornász ajánlotta a kókusz matracot.

2012. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
40%
Én megvettem a kókuszmatracot - és egyik gyerekem se aludt rajta. A szivacson bezzeg durmoltak szépen. Nem kényelmes nekik a kemény kókuszmatrac, igazuk van, kipróbáltam, aludjon rajta a feltalálója. Az enyémek szerencsére egészségesek szivacsmatracon is.
2012. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
Mi is megnéztük mind2-t.Én tuti nem aludnék a kókuszmatracon, ezért a Lányomnak sem azt vettük és mellesleg a szivacsot még a mosógépbe is be tudom tuszkolni...
2012. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%
Sok ostoba anyuka!
2012. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
nem értem a sok ostoba anyukát hogy kinek miért szól ez ?
2012. máj. 12. 21:52
 20/29 A kérdező kommentje:
egyébként szerintem veszek mind kettöt és meglátom meik tetszik neki de azt is vegyük figyelembe hogy nem mindenkinek jut légzés figyelőre és lehet hogy ezért is lehetett ez a dolog tényleg nagyon sajnálom azt a kicsit meg a szülőket is
2012. máj. 12. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!