Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma fustolt lazacot ettem,...

Ma fustolt lazacot ettem, most tudtam meg hogy azt nem szabad terhesen enni :S nagy baj lesz belole? 14+5 hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 16:09
 1/10 anonim válasza:
Miért ne lehetne??? Hol halottad ezt h nem szabad lazacot enni? Direkt mondja a védőnő is h együnk sok halat!
2012. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nézd én úgy gondolom a terhesség nem betegség.SOK mindenre vigyázni kell,de túlzásokba nem kell esni.Egy kicsit lehet csak mértékkel.Ettől még teljesen egészséges babód fog születni.Amit nem lehet az nem azt jelenti,hogy teljesen tilos inkább csak jó vele vigyázni.Igyál sok vizet valamint egyél almát ez segít felemészteni.

Sok boldogságot és vigyázz magatokra!

36 hetes kismami

2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
itt skandinaviaban tiltolistan van a terhes noknek, csak sajnos fogalmam sem volt hogy abban a salataban volt fustolt lazac is amit ma ettem. es eleg sokat ettem belole. es raadasul most jol meg is vagyok fazva, le van gyengulve a szervezetem :(
2012. máj. 11. 16:35
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem hiszem h egyszer- egyszer ami tilos az bajt is okoz, csak ha rendszeresen csinálod!! Nyugi! (Első válaszoló)
2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi, remelem nem lesz baj.
2012. máj. 11. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond, ezután majd figyelsz!
2012. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Önmagában a lazac a durva, mert azt nyersen is lehet fogyasztani, de várandósan nyers állati eredetű dolgokat, mint a nyers tojás, hús, hal, jobb ha elkerülöd, mert nagy a fertőzés veszélye. Ha füstölve volt, az még elmegy, de vigyázz magadra!

Megfázásra citromos tea mézzel, sok sok pihenés, ne legyél az utcán, csak amennyit feltétlenül szükséges, egyébként meg esténként egy meleg fürdő és sutty be az ágyba. kb 1 hét és kutya bajod se lesz. A lényeg hogy extra mennyiségű C vitamint juttass a szervezetedbe (ezért jó a citromos tea) és kíméld magad, mert ha lefárasztod magad, a bacik annál jobban érzik magad a testedben.

Jobbulást és boldog babavárást!

2012. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Semmi bajod nem lesz, a babának se ...

Én is ettem füstölt lazacot többször is, mert nagyon kívántam.

Már 13 hónapos a Fiam.

2012. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemmel ettem mert imádom, és nagyon jól esett. Sőt, házi füstölt sonkát is meg kolbászt is. Nem lesz semmi baj.
2012. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!