Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mással is...

Terhesség alatt mással is előfordult az ájulásos rosszullét?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Huu, szerencsre nem, pedig 2* voltam terhes.
2012. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ájultam el, de az első trimeszterben sokszor voltam a közelében. Szerencsére mindig le tudtam ülni, vagy feküdni valahova, és így jobban lettem.
2012. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első időben sokszor volt a mostani terhességemnél. Nagyon rossz volt, nem is tudtam hogy kezelni a dolgot, csak lefeküdtem olyankor és rövid időn belül elmúlt. Az első terhességemnél nem volt ilyen problémám.

2012. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy összeestem, szerencsére mindig ülő helyzetben, így nem koppantam nagyot.

Ki is vizsgáltak, de nem találtak semmi konkrétat.

2012. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Árkád közepén lettem rosszul, mikor 16 hetes voltam. Elvonszoltam magam egy padig és ott elájultam. :(

Kiderült, hogy vashiányos vagyok. Mikor magamhoz tértem, először életemben három akkorát rúgott a kiscsaj, hogy azt hittem leszakad az oldalam. Enyhén betojtam. Most szedem a vasat és minden ok. Kopp- kopp- kopp.


30hkm

2012. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én most 31 hetes vagyok és pár hete kezdődött,az elején nem volt ilyen panaszom.A doki és a védőnő tanácsa igyak sokat :) nem tudják mitől van.Ráfogták az alacsony vérnyomásomra,a poén az hogy amióta van a gyerek azóta 110 körül van előtt alig tudták mérni olyan alacsony volt mindig.Van aki a meleget mondja hogy azért vagy alacsony a vasam.Lehetőségek vannak de senki nem tud biztosat. Hát ez van most már csak kibírjuk valahogy a végéig és reménykedünk hogy valaki elkap ha feküdni készülök :)
2012. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vitaminokat szedek, ha legközelebb megyek az orvoshoz, és kész lesz a laborom, remélem javulni fog a helyzetem. Addig meg marad a pihenés.
2012. máj. 11. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a harmadik terhesség alatt jártam így, a 26.héten az IKEA kellős közepén ájultam el, de még előtte annyi időm volt, hogy férjemnek szóltam, hogy rosszul vagyok, és már estem is el, de elkapott, és egy másik pasi látta, hogy gond van, így ketten felkaptak és lefektettek. Tél volt, kabátban voltunk, nagyon melegem lett, valószínű ezért volt. Onnantól viszont nagyon sokszor éreztem ezt az ájulás közeli állapotot. Ha már éreztem, hogy úgy zug-szédül a fejem, elkezdtem vedelni a vizet, egy litert is gyorsan, és az segített. Nekem végig a szülésig ez volt. Kb 2-3naponta rámjött ez. :( Mindenhova egy literes vízzel jártam és próbáltam nagyon sokat inni.
2012. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!