Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és minden nap...

37 hetes vagyok és minden nap megy a hasam, már annyira idegesít, kismamik nektek is előfordult így a végefelé? Már néha olyan görcseim vannak hogy azt hiszem itt az idő, közbe meg csak csikar a hasam!

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam 3 napja ugyan ez a helyzet, pedig én még csak 33 hetes vagyok, edig még ilyen nem volt, nem tudom mitől lehet.
2009. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok.31 hetes vagyok és a mult hét közepe ota megy a hasam.mikor csak piritoson éltem 2 napig jo volt és 3. nap ettem már rendesen akkor ujra elkezdődött.ma akarok bemenni a gyogyszertárba h adjanak már valamit mert már ülni is alig tudok,mert fáj.
2009. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én meg mindig megilyedek hogy hát na szülök vééégre...de közbe meg csak a hascsikarás állandóan:(
2009. jún. 25. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Én pont hogy szorulásos vagyok,de ez igy volt mindegyik terhességemnél.örülök ha 3 naponta el tudok menni wc-re:(

de gondolom hogy a hasmenés sem jobb az én gondomnál.egyébként azt olvastam hogy mindkét véglet lehet tünet a várandósság vége felé.kitartás!üdv 38 hetes kismama

2009. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a 37.hétben.1héten át tartott minden nap 5-6-szor mentem nagywc-re.Aztán elmúlt.Már a 40.hétben tartok és még mindig semmi jele a szülésnek.Sajnos!
2009. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13:59-es vagyok

széntablettát adtak.remélem ez hatásos lesz.probáljátok ki Ti is,hátha segit vmit.

2009. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!