Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivan most? A babóm nagyon...

Mivan most? A babóm nagyon kis aktiv volt mostanában, de 2 napja csak este érzem egy picit:(Aggódom nagyon!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2008. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Egyébként nekem is szokott ilyet csinálni, néhány napig szinte egész nap mocorog, rugdos, aztán pár nap pihi. :-)

Ne aggódj!

28 hetes kismami

2008. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lényeg az, hogy mindennap adjon jelet! nem kell egész nap rúgdosnia!
2008. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is megcsinálta,hogy 2 napig alig mocorgált,bennem is megállt az ütő.

Aztán bepótolta.

Lehet,hogy front van vagy csak simán lusta.:)

Nincs semmi baj,hidd el.

30 hets kismami

2008. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26hetes vagyok
2008. ápr. 22. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Front van az tuti!3 napja törpi sem olyan aktív.Mások is ezt a visszajelzést adják és a frontra gyanakodnak.30 hetes kismami
2008. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam múlt hét szerdától volt durcis és nem mozgott órákig. Egyszer volt eddig csak ilyen, úgyhogy saját megnyugtatásomra kicsit felébresztettem: utálja a földutat és ha sárgarépát eszek nyersen. Elég volt 50 m-t autóznom egy kis városi földúton, már tudtam, hogy rendben van. Biztos Neked is van ilyen ébresztőd számára, utána már vissza is aludhat, Te nyugodt vagy. 30 hetes kismama
2008. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) ma már minden rendben,a tegnapi uh-ra felébred.Csak olyan rosz mikor alig érzem,de mostmár jo.
2008. ápr. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!