Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-Hetes pocis vagyok. Megérez...

15-Hetes pocis vagyok. Megérezném ha elmenne a baba? Mostanában ekég sokat betegeskedek Pl:gyomorfájás, fejfájás, hányás, és valami nyomást érzek a hasamban. Aggodom!

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem kell aggodni. ilyeneken meg ne járjon az eszed. Kicsit probáld meg meg lazábban venni a terhességet, az is lehet hogy pszichésen fáj mindened.
2008. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most viccelsz? A babád már kb. 10 centi plusz a lábai hossza!!! A súlya meg kb 10 dkg. Hát hogy a fenébe ne vennéd észre ha elmenne? Vagy úgy érted, hogy megéreznéd-e előre? Mert arra nem tudom a választ.


A panaszaidat inkább valami vírus okozza szerintem, nem hiszem, hogy vetélés előjele, a nyomás meg amit érzel, lehet, hogy keményedés. Amikor keményedik a méh, hanyatt fekve szinte kőkeménynek érzed az alhasad, és a méhed egyértelműen kidudorodik a medencéből Ez ellen szedj magnéziumot, vagy ha már szedsz, esetleg emeld az adagját. (Egy szintén 15 hetes babás, második terhességgel )

2008. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolóval egyetértek.

Hogyha elmenne a baba akkor nem biztos,hogy rögtön megéreznéd. Volt akinek az uh alapján derült ki.

Szerintem is más miatt vannak ezek a problémák.Lehet az idegességtől is.

Nyugodj meg nem szabad ilyeneken gondolkodni.Hidd el sokunknak eszébe jut.

Boldog Babavásást kívánok!

2008. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Második vagyok. Már bocs, de én azt írtam, hogy hogy a fenébe ne lehetne észrevenni egy 15 hetes terhességnél a vetélést, mikor a baba már több, mint 10 centi! Azt azért tán csak észrevennéd, ha kijönne, már elnézést, ha kissé morbid vagyok! Az már más kérdés, hogy azt észreveszed -e ha elhal a terhesség, nyilván azt csak az ultrahang mutatná ki. Node a vetélést?! Azt azért nem lehet nem észrevenni!
2008. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megéreznéd ha elmenne,lehet,hogy semmit nem éreznél ha elhlna a kisbébi.De ne gondolj ilyenekre.Külömben meg egyátalán nem betegeskedsz,ezek a tünetek a terhességgel járnak.
2008. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmenne, azt szerintem is tutira észrevennéd. Szerintem a te tüneteid nem ennek a jelei. A nyomás nem a méhed feszülése? Mert az ilyenkor természetes. Nő a pici és kell neki a hely. Nő a méhed és ez feszüléssel jár. Általában két oldalt, lent érezheted.

De ha aggódsz, akkor hívd fel a védőnőd, kérj tőle tanácsot. Neki ez a dolga! És ő ilyen korban már meg is tudja hallgatni a pici szívverését. Minden jót!

2008. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
SAJNA AZ ÉN VÉDÖNÖM BUNKÓ!! FELHÍVNI SE MEREM.:-((
2008. dec. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!