Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam, viszont nem szeretn...

Megfáztam, viszont nem szeretnék semmit bevenni. Ha megvárom ameddig "magától elmúlik", árthatok vele?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek egyáltalán nem olyan ártalmasak,mint ahogyan azt néhányan tévhitből állítják.Menjetek el klinikára genetikai tanácsadásra,ott majd megerősítenek ebben.A betegségek viszont súlyos károsodásokat okozhatnak!
2008. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

jaj, nem tudom miért kell így letolni engem. nem gondolod, hogy rosszat akartam neki....

ha bajunk lesz akkor majd bűnhődöm miatta.

NEKEM IS ORVOS MONDTA!HÁNYSZOR ÍRJAM LE???

de nyugodtan lehet szidni. :(

2008. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

és ha azt mondja majd neki az orvosa, hogy nem vehet be semmit, akkor ő majd önkényesen elkezdi szedni a gyógyszereket, mert ti azt mondjátok neki, hogy azzal nem árt, sőt....

nem értem.....

2008. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

38 fokos lazat csillapitani kell.

Ha az orvos mast mond, ott kell hagyni a fenebe, van masik.

2008. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Zárjátok már rövidre a témát, a kérdező szót sem ejtett lázról, szimplán megfázott. Minek kell megfélemlíteni? Pihenés, sok folyadék, C vitamin. Súlyosabb tünetekkel úgyis orvoshoz fordul. Ennyi
2008. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de tényleg "csak" MEGFÁZTAM. Folyik az orrom,és ennyi.Se láz,se semmi..
2008. ápr. 22. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!