Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam, viszont nem szeretn...

Megfáztam, viszont nem szeretnék semmit bevenni. Ha megvárom ameddig "magától elmúlik", árthatok vele?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én is nagyon beteg voltam 9-10 hetesen. Nekem esténként lázam is volt mégsem vehettem be 1 szem gyógyszert sem. Forró tea, méz, citrom, láz esetén langyos néha hűvösebb zuhany. Ennyit csináltunk. Nem lett semmi bajunk.:)

Minden jót. 34 hetes kismama

2008. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

De ha belázazasodsz,vegyél be valamit,mert az jobban árt,mint a gyógyszer.

2008. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, éppen most vagyok rettentően megfázva.Nem ártasz ha a megfázásra nem szedsz semmit, de a lázat mindenképpen csillapítani kell!!! Én köhögök is nagyon, Stodal szirupot szedek rá, ez egy homeopátiás szer, és kismamák is szedhetik. Esetleg még megpróbálhatod a hársfavirág teát. Ja, és sok C-vitamin, narancs, kiwi. Jobbulást!
2008. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ez a stodal szirup tényleg nagyon, jó, ha köhögnél, azt vegyál.ha lázad van lázcsillapító MINDENKÉPPEN.a láz veszélyesebb, mint a gyógyszer.

mielöbbi gyógyulást és boldog babavárást

2008. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ártassz a betegséggel,mint a gyógyszerrel.Így tovább van benned baktérium,vírus és tovább terheli a baba szervezetét is.De te tudod!
2008. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem,hogy nagyon felelőtlen volt,ha nem csillapította a lázát.A láz ugyanics idegrendszeri károsodást okozhat a babánál,még a legalacsonyabb is!
2008. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen menjéll orvoshoz! Igen nagyon is árthatsz vele! Amikor én megvoltam fázva pont arról beszélt a doki ,hogy ez a kismamáktól felelötlenség. Mivel tudnak olyan gyógyszert adni rá, ami nem árt a babának!! 39 hetes kismama
2008. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a 12.14. perckor írt válaszolónak meg én üzenem, hogy nem én vagyok a felelőtlen, hanem az ORVOS mondta, hogy semmit ne vegyek be!érted????

A lázról annyit, hogy az sem igaz, hogy felmelegszik tőle a magzatvíz!!ezt egy neves genetikus mondta nekem személyesen. és én hiszek neki.

Eddig semmi problémám nem volt. És nem úgy voltam lázas, hogy 39-40 fok, hanem egész nap olyan 37.4 és sete, éjszaka 38.3. Ez nem olyan nagy gond!

Mások is írtak itt hamarabb, hogy ők sem szedtek semmit és mégsincs semmi bajunk. Remélem nem is lesz. Na de nem húzom fel magam.....

2008. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sete helyett estét akartam írni..bocs
2008. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak:Nőgyógyász férjem szerint a láz nagyonis ártalmas a babára.És nem csak a felmelegedett magzatvíz miatt.Szerintem a saját babáddal úgy bánsz,ahogy akarsz,de ne osszál felelőtlen tanácsot másoknak.

Egyébként jó egészséget nektek!

2008. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!