Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy...

Magzatvíz szivárgás vagy folyás volt?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem,hogy folyik valami a combomon nem sok vizes állagú valami(nem tudok bugyiban már aludni tehát szabadon volt)Oda nyúltam és az egész nunim olyan volt.Egész terhességem alatt volt folyásom,mostanában vizes is meg krémes is egyszerre,de az általában állva, gugolva vagy wcn távozott.Azóta semmi a baba is mozgolódik.Tegnap este jóslóztam egy kicsit.Feleslegesen nem akarom zaklatni a körzeti nődokit mert elég bunkó!
2012. máj. 10. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:
37hkm
2012. máj. 10. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Hanyadik hónapban vagy? Utolsókat rúgod? Mert akkor elképzelhető hogy szivárog. Ha folyik, akkor az folyik rendesen.
2012. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az már ugye nem számít koraszülésnek, szóval a szivárgás nincs kizárva. Menj be a kórházba és kérdezd meg, vagy ha van dokid, hívd fel.
2012. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha szivárog akkor folyamatosan szivárog.


tegyél be egy zsepit vagy wc papírt és ha minden félórában cseréled, vagy órában és ez órákig így megy akkor szivárog. ha volt reggel, de közben semmi, se fekve sehogy sem, majd esetleg pár óra múlva megint akkor csak folyás.


Nekem a vége felé iszonyat sok volt, de nem rendszeres hanem ahogy írtam egyszer minden kicsit nedvesebb, majd órákig semmi esetleg napi 2-3x volt.

Még csak 32 hetes vagyok de most is már ilyen.


Mikor elfolyt a magzatviz (elsönél), rögtön tudtam hogy az az. Nekem a doki vizsgálatokkor ph teszttel nézte de csak rendes folyás volt.

ja és volt néha enyhén halványan véres is, az is normál volt.

2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszokat.Azóta csak csak egy két vizes pötyi a fehérneműn.Viszont a menszesz szerű jóslók nem nagyon múlnak.
2012. máj. 10. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!