Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni Homeopátiás...

Hol lehet venni Homeopátiás bogyókat és málnalevél teát? mikortól kell elkezdeni inni? Mennyibe kerülnek ezek a termékek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. 34 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Patikába veszem őket. Itt tudsz kérni tájékoztató füzetet is minden homeopátiás termékről.De a neten is megtudod őket nézni.A teát nem ismerem.Én amióta babós vagyok csak homeopátiás szereket szedek. 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A málnalevél teát úgy tudom, hogy a 36. héten kell elkezdeni, napi 1 csészével kell inni.

A homeopátiás bogyók közül van olyan, amit pár héttel előtte, van, amit vajúdás alatt kell szedni. (A nevüket sajnos nem tudom).

Én még nem vettem, de szerintem gyógynövényboltban, gyógyszertárban lehet kapni.

2008. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A málnalevél tea bioboltban kapható, én úgy tudom, a 32-34. héttől lehet inni, mert az izmokat lazítja, nem a szülést indítja meg. De a boltban ezt tudják, segítenek. A homeopátiás szereket patikában lehet megvenni, ott is tudnak segíteni, de nekem a szülésznőm ajánlotta. Arnica Montana az egyik, ez a sebgyógyulást segíti elő. Van mégegy, amit szedni kell, de erről pontosabbat a szülésznők mondanak. A málnalevél tea 190 Ft és 1-2 hétig elég, a bogyók 500-700 Ft körül vannak. Állítólag nagyon jók, én az előző szülésem alkalmával nem szedtem, erről meg még nincs tapasztalatom. :-(
2008. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerek közül a legtöbb gyógyszertárban csak a komplex szerek kaphatók, az ún. monokomponensű szerek (amik a szüléskor segíthetnek és sok más is) olyan gyógyszertárakban vannak, ahol van olyan patikus, aki tanult homeopátiát is. NAgyobb gyógyszertárakban tudnak segíteni valószínűleg.

Azt javaslom, itt nézz körül, sztem a legtöbb kérdésedre megtalálod a választ:

[link]

Málnalevélteát pedig patikában, vagy gyógynövényboltban tudsz venni.

2008. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vettem homeós golyócskákat is gyógyszertárban. Igaz, valóban nincs úgy, hogy csak úgy bemész és azt mondod, ez meg ez kell, hanem meg tudják rendelni neked, ha elmondod mit szeretnél milyen hígításban!
2008. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2008. ápr. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!