Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamák hogy vagytok?

27 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont most néztem rá a naptárra, és állapítottam meg, hogy ma vagyok 27 hetes:)


Nagyjából oké minden, bár gyorsan fáradok, és sokat keményedek, de mától nem dolgozom, mert a dokim rámparancsolt, hogy pihenjek. Így pihenek, amíg nem hozom el a fiamat a bölcsiből.


És te hogy vagy? Kislányt, vagy kisfiút vártok? Hányadik baba?

2012. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szióóóó én ma töltöttem a 27hetet. Jól vagyok, bár a pocak nagyon meglódult, progis császárom lesz majd. Második pici fiamat várom:)!És te hogy vagy kedves kérdező?
2012. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi remekül vagyunk,tegnap óta nagyon sokat mozog:)Eddig is mocorgott de az anyák napja besegített neki:)Én is pont ma vagyok 27 hetes!Kislányunk lesz:)Ti mikorra vagytok kiírva?Nekem július 11-et számoltak:)
2012. máj. 7. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
én szerdán töltöm a 27. hetet, megint kezdődik előről a sok savas korszak a gyomromban:S mi érdekes augusztus 8-ra vagyunk kiirva, de július végén megcsászároznak mivel a méhlepényem mélyen van lent:S:( Nekünk is kislányunk lesz:)
2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kislányom lesz, és augusztus 6-ra vagyok kiírva.
2012. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi kedves kerdezö,de hogy lehetsz Te kiirva Juli 11-re,ha 27 hetes terhes vagy?:)))En juli 14.-re vagyok kiirva,de en mär a 30. hetet töltöm a het vegen....nem ertem.
2012. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az szerintem sem jól van számolva, mert én aug 6-ra vok kiírva és úgy vok 27 hetes. Amúgy ma nekem valamiért kevesebbet mozog. Mozog, de olyan kis finoman, pedig egyáltalán nem jellemző rá, inkább az szokott lenni, hogy kirúgja a ház oldalát. Lehet ez a rossz idő!
2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!