Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek? Március...

Hány hetes lehetek? Március 21én volt meg utoljára a mensim. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
április 2án voltam a leszivatáson és 5én a beultetésen.19én kimutatta,hogy terhes vagyok.hcgém 415 volt.Május 3án voltam ultrahangon látott petezsákot ami 16mm volt.de még szivhang nem volt.Szerintetek is 5 hetes lehetek?és kellett volna már szivhangnak lenni?
2012. máj. 7. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!kb 5 hetes lehetsz, de az is lehet, hogy csak 4. szívhang csak később lesz, de ne izgulj, ott lesz!! a 6. héttől van szívhang, ha jól tudom, bár nekem csak a 7-től volt, ezért nem éri meg előre aggódni így az elején..

24 hkm

2012. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már a beültetés napján meg is fogant, akkor max 4+4hets vagy. Ilyenkor még nemfeltétlenül hallható a szívhang. 1-2 hét múlva már viszont hallható lesz.
2012. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mensi szerint 6 hetes és 4 napos, de ettől lehet kicsit fiatalabb is, mivel 19-én csak 415 volt a hcg.

Ha ebből indulok ki, azt mondanám, inkább 5-6 hetes, de majd a dokid a későbbi uh (12 hetes) korrigál:)


Gratulálok!

2012. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem május 3-án már 6 hetesnek kellett volna lenned. De ne izgulj, van, hogy csak később látni a szívhangot. Mikor mész legközelebb orvoshoz?
2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, csak kérdezném a 3.-tól, hogy ha 5-én volt a beültetés, akkor hogyan lehetne 5-6 hetes?
2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.nehéz nem izgulni rajta.anni mindent hall az ember.remélem és bizok benne minden rendben lesz.már nagyon vártuk ezt a pillanatot 5 év után.
2012. máj. 7. 08:45
 7/10 A kérdező kommentje:
17én megyek ultrahangra
2012. máj. 7. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös válaszoló! Én ugyan nem a 3. válaszoló vagyok, de meg tudom válaszolni a kérdésed. Szóval április 2-án szívták le a petesejtet, beültetéskor, április 5-én már megtermékenyített petesejteteket(embriókat) ültettek be. A terhességi idő, pedig a megtermékenyüléstől eltelt idő+2 hét. Így jön ki, hogy a kérdező május 3-án már kb. 6 hetes terhes volt.
2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.még egy kérdésem lenne.utrogestant szedek.tegnap este észre vettem egy nagyon halvány barnás krémszinűs foltot.baj lehet ebből?
2012. máj. 9. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Barnás folyás előfordulhat a terhesség elején, de a saját megnyugvásod érdekében szerintem hívd fel a dokidat és kérdezz rá.

2012. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!