Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell mennem vérvételre?...

Mikor kell mennem vérvételre? És a védőnőhöz? 7 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha voltál már uh-on, akkor van róla papírod, hogy terhes vagy. Ezzel a papírral el tudsz menni a védőnőhöz, aki kiállítja a kiskönyvedet, és egy csomó beutalót ír laborra. Nálam legalábbis így volt. Vérvétel, vizelet, háziorvosnál vizsgálat, ekg (az ekg-ért nekem pl fizetnem is kellett). Szerintem menj minél előbb.
2008. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem voltam még védőnőnél. 8 hetes vagyok. úgy gondolom az orvosom majd elküld, ha már jónak látja. Nekem azt mondta, babonából még nem küld, várjunk egy picit. Szóval tutira nem vagy elkésve.
2008. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem késel el róla, én a 12 hétben voltam, akkor küldött el a doki, és minden rendben volt.

18 hetes kismami

2008. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Igazából azért írtam, hogy menj minél előbb, mert engem például már 6 hetesen táppénzre vettek. Nagyon sokat utaztam ( a munkahelyem 1,5 óra busszal, ez naponta oda-vissza) úgy, hogy mivel nem látszik még semmi, senki nem adja át a helyét azért mert esetleg nem érzem jól magam, és a napom is 12 órából állt úgy, hogy itthon még akkor nem is csináltam semmit. Émelyegés, szédülés, hányinger, nekem így sokkal jobb volt, ezért jelentkeztem. Ha Nálad nincs ilyesmi, akkor valóban mehetsz később is, bár a laborvizsgálatok is jobb, ha minél előbb elkészülnek, szerintem. De ha oda az orvos is elküld, nincs gond. Kérdezz rá.
2008. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!