Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, egy...

10 hetes terhes vagyok, egy hete küldött el a doki vérvételre. Azt mondta azzal az eredménnyel menjek a védőnőhöz, ami 3-4 nap alatt megvan. A laborban viszont két hetet mondtak. Miért? A másik : vajon 12 hetesen is elküldenek vérvételre megint?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első labor pár nap alatt megvan. Nekem a házidokimnak küldték ki, úgy vittem a védőnőhöz.

Ezt az 1-2 hetet nem az RH összeférhetőségi tesztre mondták véletlenül? Mert az nekem is 1-2 hét szokott lenni.


12 hetesen csak akkor van vévétel, ha csináltatsz kombinált vagy integrált tesztet.

2008. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A toxoplazma van meg ebből sokára, a többi tényleg meglesz 3-4 nap alatt! Engem pl a védőnő küldött csak erre a laborra!

12 hetesen uh van: megnézik a tarkóredőt, végignézik a babát, fejét, testét, gerincét, arcocskát! Én akkor láttam először a szívdobogást is! Nagyon nagy élmény volt látni így egészében, meg hogy integetett! Nem volt labor már, de ha a kórház, ahol a vizsgálatot végzik le van szerződve a sejtbankkal, kombinált teszthez vehetnek vért! Csak egy ampulla volt, és nem éhgyomori! Aztán 16 hetesen lesz AFP miatt vérvétel, akkor lehet, hogy mást is szűrnek mindjárt!

2008. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!