Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zárt a méhszájam (3000)....

Zárt a méhszájam (3000). Akkor ez nem lehet magzatvíz ugye?

Figyelt kérdés

Ma egy kissé nagyobb foltot észleltem a bugyimon, átütött a nadrágomra is. (Kb. gyerektenyér méretű)

Csütörtökön voltam orvosnál, zárt vagyok és nem vett észre semmi különösebbet.

Pár hete már voltam hasonló panasszal, bővebb folyással, akkor kaptam kúpot, el is múlt, normalizálódott.


Ennek a mai foltnak folyás szaga volt, azóta is figyelgetem, de nem jelentkezik újra egy ilyen bővebb "adag".

30 hetes vagyok.


2012. máj. 6. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Pisi esetleg? Nekem ha a feje megnyomja a holyagomat, akkor egybol elcsurog a pisi. Nem sok, de epp ilyen kis adagszeru. Es nem erzem, hogy pisilok, csak egyszeruen kifolyik.

Egyebkent csutortok mar messze van, akar azota nyilhatott is a mehszajad.

En teljesen zart mehszajrol inditas nelkul kitagultam es megszultem 3 orahossza alatt. Ugyhogy akar nyilhattal is.

Ha nem jon tobb ne aggodj, ha igen, akkor esetleg nem art ujra felkeresni a dokit.

sok szerencset!

2012. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárt méhszáj mellett is elfolyhat a magzatvíz. Nálad nem hiszem, hogy erről van szó.
2012. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet a nyákdugó is. Lehet bővebb folyás újra,várandósság alatt sokkal gyakoribb. De én nem találgatnék,hanem megnézetném.
2012. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez bővebb folyás szerintem, nekem is szokott lenni, nem tudom mitől, de onnan tudom , hogy az, hogy kicsit savas illatú :S

a magzatvíznek nem ilyen a szaga :)

2012. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azóta nem jelentkezett. Inkább a folyásra gyanakodok, mert egy színes bugyi volt rajtam és a bugyin kifehéredett a folt.

2012. máj. 6. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez egyértelműen folyás volt.

Az első gyerekemnél nekem az utsó 3 hétben volt bővebb folyásom, ami ráadásul barna volt. Mikor először megláttam, rendesen szívbajt kaptam, de a doki megnyugtatott: "ilyenkor már bármilyen színű folyás lehet, csak piros ne legyen!"


Úgyhogy nyugi! :)

2012. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!