Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, mitől van az...

26 hetes vagyok, mitől van az hogy a köldököm már teljesen ki van fordulva és élég kemény a pocakom is?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy olyan alkat voltál mint én...Nekem is ki van forsulva a köldököm pedig mások szerint pici a pocim, mondjuk ez a széles csípő miatt van. Én sosem híztam hasra mindig csípő alá, és szerintem a nagy bőrfeszülés miatt fordul ki hamar a köldök.A hasrahízósaknak nem fordul ki, majd nézd meg...

24 hetes kismami

2008. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A köldöke mindenkine más, van akinek korán, van akinek későn fordul ki , és van akine ki sem fordul (nekem sem, pedig már 33 hetes vagyok)

A kemény has nem jó, ezt említsd meg a dokidnak. Addig tapasztald ki, hogy csak mozgás, közben kemény, vagy ha fekszel, akkor is kemény-e. És ha kemény, csak 2-3 percig, vagy sokáig.

Adhat a doki magnéziumot, ami javíthat a dolgon.

De a keményedés alapvetően annak a jele, hogy lassíts, pihenj többet!

2008. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!