Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb a striák megelőzé...

Mi a legjobb a striák megelőzésére?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne, aki használt valami krémet és nem lett csíkos. Milyen termék? Hol kapható?

2012. máj. 5. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben kapható Babylove Mama nevezetű olajat használom, még nem tudom, hogy be fog e válni, egy próbát megér.1200Ft. De nagy részt genetika sajnos.

22hkm

2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

53 kg-ról indultam, a derekam elég vékony volt, a 32 hetesen 104 cm a pocakom és sehol egy csík :) Az első pillanattól kenem magam testápolóval (korábban is) és este toroktól bokáig, reggel csak a pocakom jó minőségű extra szűz olíva olajjal, amibe pár csepp masszázs olajat cseppentek, az illat miatt. A védőnőm ajánlotta, remélem így marad. A testápoló nem elég.

32 hetes kismama

2012. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a DM-s Mamaolajjal, és Mama masszázskrémmel kenegettem, reggelente, de szerencsés alkat lehetek, alig egy két striám lett a pocakom alján és az oldalaimon. Igazából széles a csípőm és nem vagyol vékony alkatú, szóval van helye a babámnak és nem előre nyúló óriás pocakom van, így a bőröm talán jobban bírta.

38 hetes kismama

2012. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szió,

én frezis Prevenstriát használtam, nem lettem csíkos (bár ez függ attól is, hogy kinek milyen a bőre). A www.mindennonek.hu-n tudod megnézni.

2012. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!