Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb a striák megelőzé...

Mi a legjobb a striák megelőzésére?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne, aki használt valami krémet és nem lett csíkos. Milyen termék? Hol kapható?

2012. máj. 5. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kenegettem sokmindennel, annyi striám lett, hogy az leírhatatlan. A dokim szerint a has kenegetése jó elfoglaltság de ennél nem több, mert nagyrészt genetika, hogy lesz-e valakinek vagy nem... :)
2012. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Zsíros testápoló! De az a baj, ez genetika kérdése! Nekem egy kis csíkom van eddig, pedig az eleje óta kenem! Igaz kb. 2 cm-es

31 hkm

2012. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a normál testápolómat használtam, hogy ne száradjon ki a bőröm. Ha nem kenem, akkor viszketni szokott, ezért kenem.

3 gyerek, nulla csík. Adottság kérdése.

2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A jó gének. Le sem merem írni az összeget, amit megelőzésre költöttem, de mivel 70-es derékból így a 39. hétre 130-asra váltottam, tiszta csík lettem. Máshol nem lett semmi, mert lényegében nem híztam (6 kg), de a pocakom szanaszét repedt... Mondjuk elég pici lány vagyok, egy ekkora pocakhoz, de ez van. A Manóért megéri. :)
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a 36. hétig nem repedtem, csak utána, de akkor nagyon durván...
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kékvirág10 válasza:
12%

A kérdés az volt mi a legjobb akkor miért írtok olyat, hogy jó a testápoló, de én ki repedtem....nem értem. Ha kirepedtél, akkor valószínűleg azért, mert a testápolónak az a funkciója, hogy a száraz bőrt ápolja, a terhesség alatt nem ezt kell használni, inkább az erre kifejlesztett nyújtó krémek használata ajánlott.


jeanne piaubert vergeturyl

Nálunk a családban mindenki tele lett csíkkal, csak én nem, ezt a krémet használtam, a testvéreim olcsóbbakat és meg is látszik a különbség. Igaz drágább a többi terméknél, de elég egy tubus belőle az egész terhességre, 15e Ft, a Douglas-ban kapható. Szerintem megér ennyit a csík mentesség.

2012. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Azért írja mindenki a testápolót, mert gondolom a legtöbben azt használunk! Nem mindenkinek az a legfontosabb, h néz ki majd a szülés után, és nem mindenkinek van 15 e ft-ja erre! Személyes véleményt osztottak meg a többiek!

Ez valóban genetika...

2012. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a dm sajátmárkás stria megelőző krémét használtam,nem lettem csíkos.Most nem használok semmit,kopp,kopp,kopp még nincs egy csíkom sem.


34+4 hkm

2012. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kentem magam soha, egyetlenegyszer sem.

3 gyerek, nulla csík.

Genetika.

2012. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a közel 20 ezer forintos krém sem ért semmit... Lehet neked bevált a 15 ezres csoda, de nem tudhatod, anélkül mi lett volna a helyzet... Lehet, hogy egy darab csíkod nem lett volna akkor sem, ha nem kened semmivel.

(A genetika nem azt jelenti, hogy ha a tesóidnak volt, neked is lesz. Nálunk senkinek sem volt...)


4-5. voltam

2012. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!