Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az hogy kissé deformált...

Mi az hogy kissé deformált petezsák? az baj?

Figyelt kérdés
ma voltam uh-n és nött a petezsák már pont is van benne..5 hetes vagyok..márc 13-án volt meg utoljára..az orvos azt irta a papirra hogy kissé deeformált petezsák..azt mondta ez nem baj de engem aggaszt..nektek volt ilyen?mit gondoltok nem kell aggodnom?meg hogy szivhang még nincs ...ez még amugy is korai nem?szoval ez sem baj?mikortol van szivhang?nem kell aggodnom..hétfön mennem kell a szabolcs utcai korházba ultrahangra..azt mondja az sokkal jobb korszerübb..és több mindent látunk..akkor nyugodjak meg?semmi bajom.nem vérzek.tüneteim vannak..és a multkorihoz képest sokat nött a petezsák is..és most már láthato hogy van benne valami..irjatok
2008. ápr. 21. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy nem szabályos kerek. de nem tudom, hogy annak szabályos kereknek kell-e lennie, szóval én nem gondolnék semmi rosszat, nem ez a lényeg szerintem, hanem hogy mit látnak majd benne és hogy lesz-e normál szívhang. Az a 6-ik terhességi héttől már elvileg hallható és látható. Ha nygon aggódsz, akkor tudom javasolni, hogy esetleg egy maszek UH laborba menj el, sajna fizetni kell, de ott profi UH készülékek vannak, szinte biztosan válaszolnak a kérdésedre. Az interneten biztosan százat találsz ilyen magán UH laborokat!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!