Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik, hogy...

34 hetes kismamik, hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés
Dolgoztok még?Van már bennetek félelem a szülés miatt??
2012. máj. 3. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok, de most jött el hogy úgy érzem terhes vagyok.


van egy másfél évesem, így igen, dolgozom ezerrel, mert a dackorszak közepén (remélem nem az elején) járunk.

reggelente bírom nehezen (pedig mindig reggeli ember voltam), akkor alig kapok levegöt, álmos, fáradt vagyok, néha még felkelni sincs kedvem. ma hüvösebb van ma több az energia is.

2012. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, én is fulladok, éjjel nem alszok valami jól. Nekem is van 1 fiam 3 éves és most kezdtük az ovit, és nagyon nehezen megy. Engem császároztak ugyhogy valószinű most is az lessz, de én félek pedig tudom mi vár rám.
2012. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik nap jól,másik nap rosszul.Ez a pár nap meleg megviselt,egy kis sétától alig kaptam levegőt.Elkezdtem vizesedni,fáj a hátam.Ami a legnagyobb problémám,és ami bánt,hogy elég türelmetlen vagyok a majdnem 4 éves csajszimmal :(

34+2 hkm

2012. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!