Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Nem tudok...

30 hetes vagyok. Nem tudok aludni sehogy. Ha háton vagyok, nehezen kapok levegőt, a két oldalamon ha fekszem pedig jelzi a drága hogy nem jo. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párnázással se megyek sokra.
2008. ápr. 20. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
háton polcolva próbáltad már?a fejed is, lábad is.
2008. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha az oldaladon fekszel Attól, hogy elkezd mocorogni, még nem kell rosszra gondolni, majd kényelembe helyezi magát. Csak ne húzd fel a lábad és ne dőlj előre. Nem szokta abbahagyni??? Természetes, hogy minden testhelyzethez alkalmazkodik. A háton/hason fekvés kivétel és nem ajánlott.
2008. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
häton semmiképp se feküdj,mert elvileg ugy kevesebb oxigén jut a picihez!az oldalfekvést ajànljàk(én is azt ,amugy mär 6 honapos a kisfiam) az ha mocorog semmiképpen sem baj,mivel keresi a helyecskéjét:).nekem a pici kb non stop mozgott,éjjel nappal,akärmelyik pozt probàltam felvenni semmise volt jo,kirugta az oldalamat mindig:D.igy a terhesség vége felé egyre "kellemetlenebb" lesz feküdnöd,de gondolom ezt mär észrevetted:).szval maradjon az oldalfekvés sztem,persze ugy hogy arànylag kényelmes legyen.a picinek semmiképp se rossz,hisz baja neki nem lesz ,védve van elég szépen a burokban ,söt meg ugye a viz is védi.tehàt ha mocorog ne aggodj,ez természetes:).
2008. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj! Nekem is szokott mocorogni ha oldalamra fekszem, vagy ha poziciót váltok. Aztán abbahagyja! Gondolom ilyenkor ő is elhelyezkedik! :) Aludj nyugodtan az oldaladon! Bár, én mostmár azon sem tudok. Ma is éjjel ébredtem, és fent kuvikolok. Próbáltam, de nem megy. Használd ki, amíg tudsz az oldaladon aludni! Jó éjt! :)

38 hetes kismama

2008. ápr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A háton fekvés csak nem ajánlott, nem tilos. Én is csak így tudok aludni, és köszöni, nagyon jól van odabenn a pici. Amúgy sem egy helyzetben fekszel egész éjszaka. Én is a "polcolásos" technikát tudom ajánlani. A 34. hét körül voltak ilyen gondjaim, és nekem is az jött be. Aztán egy-két hét alatt el is múlt.
2008. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!