Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alábbi tünetekkel lehetek...

Az alábbi tünetekkel lehetek terhes? Borzasztóan fáj az alhasam. Nem görcsöl, állandóan fáj, plussz 2 hete késik.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz..tesztelj
2008. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,de egy tesz tutira megmondja.Tesztelj,sok sikert!
2008. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szíja!Csináltá tesztet?Jobb lenne ha holnap elmennél nőgyógyászhoz,mert vagy elfogsz vettélni vagy méhenkivüli babás vagy.Nem játék tessék elmenni orvoshoz.Vérezni nem vérzel?Az is lehet,hogy tud még segiteni.14 hetes kismami
2008. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy baba!:)
2008. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat...igazából még nem szeretnék babát. úgyhogy nem kicsit vagyok kiakadva hogy mi is lehet...de valami biztos nincs rendben velem. meg olvasgattam hogy mik a terhesség jelei és nem igazán látom magamon. inkább csak ebben. amúgy még annyit hogy én arra is tippelek hogy felborult a hormonrendszerem, mert előtte szedtem gyógyszert 3 évig, aztán abbahagytam egy hónapra, majd újrakezdtem. előtte 2 hétig volt meg, most meg nem...valszín a doki lesz...
2008. ápr. 20. 19:55
 6/9 A kérdező kommentje:
kismami nem vérzek, csak állandóan folyik valami sárgás váladék. és úgy fáj a hasam mintha megjönne. ezt 2 hete játszom kb.mi az a méhen kívüli terhesség amúgy?
2008. ápr. 20. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha abbahagytad a gyógyszert, akkor bizony felborulhat a hormonháztartásod. Én volt, hogy 2 hetente menstruáltam, aztán meg vagy másfél hónapg nem jött meg, kb. fél év kellet, mire teljesen visszaállt a régi rend!

A méhen kívüli terhesség nagyon veszélyes, ez azt jelent, hogy a baba nem a megfelelő helyre ágyazódott be! Ez minél előbb orvosi beavatkozást igényel, mert életveszélyes is lehet! Tesztelj, és menj dokihoz! Biztos, ami biztos!

Minden jót!

34 hetes kismama

2008. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti,hogy nem jó helyreágyazodottbe a baba.Bocsi,nem jól értelmeztem a kérdést,csak átt futottam.Ha nem görcsölsz,és nem vérzel akkor semmi gond.Nem akartam rád ilyeszteni.Bocsánatot kérek a hülye válaszomért.Minden képpen csinálj tesztet,nődoki keresd fel.Én a Gabriel tesztet ajálom neked,az nagyon jó,és megbizható.Esetelg nem szúrkál a hasad?Olyan mind ha tűvel böködnék.Máma annyira figyelmetlen vagyok,még egyszer bocsi.14 hetes kismami
2008. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bnőm szülészeten dolgozik és azt mondja a hormon háztartás felborulásától nem fáj a has. Amúgy nem bökdös a hasam, inkább csak folyamatosan fáj. Mintha valami miatt nem akarna megjönni. de azok a tünetek amik a terhesség jelei nincsenek nálam, csak ez. de akkor majd a teszt kideríti...
2008. ápr. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!