Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hogy van ez? Veszélyeztet...

Most hogy van ez? Veszélyeztetett vagyok, nem lehetett szex eddig. Tegnap voltam dokinál, aki a terhestornát nem engedte, viszont a szexet igen. Nem értem teljesen, hogy az egyiket lehet, a másikat meg nem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attol függ miért tiltottak el a szextől,mi volt a baj.Ugyanis normál terhességnél nem tilos a szex biztos komoly baj volt.Ha ugy gondolja a doki hogy már lehet akkor gyerünk.
2009. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha szex lehet,torna miért nem?
2009. jún. 23. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi miatt voltál veszélyeztetett?

Azért kérdezem, mert nekem egy bevérzésem volt 11 hetes terhesen, elkezdett leválni a méhlepény. De más bajom nem volt, a méhszáj teljesen zárt volt. Három hét múlva visszatapadt a méhlepény. Ebben a három hétben kellett pihennem és nem szeretkezhettünk, nem dolgozhattam.

Miután visszatapadt a méhlepény már ismét mehettem dolgozni, szexelhettünk, de a tornától továbbra is el voltam tiltva.

Azért mehetett a szex, mert a méhszáj még akkor is totál zárt volt, a szeretkezés meg nem jelentett akkora erős rándulásokat, mozdulatokat, ugrálást, hogy a méhlepény levált volna ismét.

Viszont a torna igen, az azért volt továbbra is tiltva.

2009. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barnáztam az elején,meg folyamatosan fájdogál a hasam.Múlt héten attól az orvostól elfelejtettem megkérdezni,hogy lehet-e,akihez járok.Tegnap voltam egy másik dokinál,aki megvizsgált és azt mondta,zárt a méhszáj,minden rendben van.Azt is mondta,lehet szexelni.De ő most látott először.
2009. jún. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!