Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok, nem tanácsos...

Kismama vagyok, nem tanácsos a szex, mert veszélyeztetett vagyok! Attól orgazmusom még lehet? Vagy mi miatt nem tanácsos a szex?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az orgi miatt nem lehet,mert méhösszehúzódásokat vált ki,ezért nem jó 6 hétig szülés után sem,de ha rosszul írtam akkor bocsi:(:)
2009. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus méhösszehúzodásokat csinál, a sperma meg puhitja a méhszájat.
2009. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az org. is tilos! A méhösszehúzódások miatt. Én is így voltam, aztán 2 hét után álmomban peregtek az események.. :S
2009. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén ebbe a cipőben járok, a durva az hogy akér csak az elöttem szólónak álmomba pörögnek az események és ébrettem már arra hogy orgazmusom van.Lehet hogy hülyének néztek de ez igaz.Utána meg parázok nehogy:( 24 hetes kismama jó baba várást
2009. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak,igen így már én is jártam többször is! Hidd el sok kismama van így!
2009. máj. 26. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Akkor most meg nyugodtam:)
2009. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Én is erre gondoltam. :) Sokszor én is arra ébredtem... aztán a sokadik alkalommal már elhittem, hogy az álom és a realitás igenis összekötődött, és orgazmusom volt...
2009. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: és esetleg olyat nem lehet,hogy elkezditek aztán amikor úgy érzed,hogy mindjárt orgazmáció akkor megcsíped magad és leállsz?Lehet hülyén hangzik:S
2009. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!