Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs baj? 13 hetes vagyok,ves...

Nincs baj? 13 hetes vagyok,veszélyeztetett terhes! Szex nincs,igaz nem mondta a dokim,csak mi nem akarunk! És álmomba előfordult szóval orgazmusom volt! Ez nem árthat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyeztetett vagyok én is (bár már 37+2 hetes) és ez velem is gyakorta előfordult.

Féltem én is, mert nálunk papíron is tilos a szex, de baj nem volt, úgyhogy utána már inkább élveztem a dolgot :-)

Szerintem nem lesz baj.

2009. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj nem lesz baja tőle. Igazából ha a doki nem tiltott el, akkor nyugodtan együtt lehetnétek. Engem sajna eltiltott a doki most 2 hónapra, mert a méhszáj közelében van a méhlepény, de ha esetleg kedvem támad hozzá (eddig sajna a hátamon feláll a szőr a gondolatától is), akkor megoldjuk máshogy.

Valamelyik reggel én is arra keltem, hogy valami olyat álmodtam és izgalomba jött ott lenn, de nekem valamiért akkor belehasított egy kicsit a hasamba, lehet bekeményedett, nem tudom. Ha nem fáj nyugodtan együtt lehettek.

Boldog babavárást! 13+3 kismama

2009. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem, hogy én nem tudok róla, hogy veszélyeztetett lennék emiatt. Második voltam.
2009. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is veszélyeztetett vagyok,mondta is a dokim,hogy ne szexeljünk,mert nagyon lent van a lepény.Persze megoldjuk másképp,orgazmusom rendszeresen van,és nincs gond.Ami neked jól esik,az biztosan jó a babának is.Kicsit szoktam még utána pihenni,és remekül érzem magam.

Üdv:29 hetes kimami

2009. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!