Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is voltatok így, aki...

Ti is voltatok így, aki nehezzen esett teherbe?

Figyelt kérdés
9 hónapja próbálkozunk az első babával,sógórnőmnek 10 hónapos kicsi lánya van,már bújnak ki a tejfogai,2 napig voltak lent nálunk vendégségbe és már du. fele elég hisztis és még a fogai miatt is nyűgös,ilyenkor mindig az anya miatt sírdogál néha elég annyi hogy átmegy a másik szobába.És ez a sírdogálás eléggé rossz semmivel nem lehet megnyugtatni.Amit ebből ki akkarok hozni hogy ilyenkor azt gondolom hogy talán jobb is hogy még nincs baba,vagy én gondolom rosszul?nem állok még készen az anyaságra?rossz anya lennék majd?Az elején nagyon rá voltam görcsölve a babára de most már kicsit lazábban vesszem.Ti is voltatok hasonló helyzetbe?

2012. ápr. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nő ezt érzi szerintem,hogy nincs felkészülve rá,de aztán megy minden simán.Nehezen esel teherbe?Volt párommal nekem se sikerült 10hónap alatt.Mostanival egyszer nem védekeztünk,és össze is jött a kicsi.Van hogy egyszerűen két ember nem illik össze genetikailag.És más más pártól meg simán.De orvosok 2évet mondanak,hogy ha addig semmi,akkor vizsgálat.De én szerintem,ha minden oké a két félnél,nem kéne ennyi időnek eltelnie,hogy összejöjjön.Bár nem vagyok orvos,de saját példán kiindulva,ha elözövel 10hónap alatt semmi,úgy hogy egyáltalán nem védekeztünk,a mostanival meg elég volt egyszer nem vigyázni és jön a pici...Hát nem tartom reálisnak a 2évet.
2012. máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 2010 szeptembere óta nem szedek fogamzásgátlót,most jött össze,március elején tudtam meg,hogy baba lesz.Abszolút nem érzem magam felkészült anyukának,de az én felfogásomban minden gyereknek joga van az élethez,imádom őket.Első baba lesz.Én igazából attól félek,beleszólnak a nevelésembe.
2012. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 év után sikerült! Most vagyok 39+6 hetes, tehát már nagyon a finisben és ennek ellenére egyáltalán nem érzem magam felkészültnek! Én sem bírom, ha sír vagy hisztizik egy kisgyerek, de remélem azért a sajátomat csak jobban elviselem! Amúgy félek, hogy mi lesz a kórházban, hogy fogom itthon ellátni (szüleink már nem élnek, tehát ilyen segítségünk nem lesz), menni fog-e nekem, tudok-e szoptatni meg ilyenek! Igaziból jó lenne már 1-2-3 hónappal öregebbnek lenni, addigra gondolom mindenki belerázódik az új helyzetbe! Feltételezem, hogy nem vagyunk egyedül az ilyen gondolatokkal!
2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyan, ha genetika lenne, a párod szagát sem bírnád elv. Attól is függ hány éves vagy, esetleg nincs-e a petevezetéked picit szűkülve stb. én 28 múltam, és kb fél év után jött össze, az elején túlságosan rágörcsöltem a témára. Megaztán a teherbeesés nem mindig megy könnyen, nagyon sok mindentől függ. Sok pici szerencse sorozata, már ami a női védekezőrendszert illeti. Néztem egy műsort arról, hogy miket kell kiállniuk azoknak a kis hősöknek, hát nem csoda, ha nem jön össze egyből.:)

nos ami a jó anyaságot ill, sztem, ha hagyod hogy a terhesség alatt előbukkanó ösztöneid a felszínre törjenek, akkor azok megmutatják majd mit tegyél. Sok sikert.

Mi kb 5-6 hetesek vagyunk:)

2012. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!