Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap reggel óta megállás...

Tegnap reggel óta megállás nélkül mozog a babám. Remélem ez nem jelent baj? Miért lehet ez? Lehet már nyilyenkor is rossz napja, vagy jól érzi magát?

Figyelt kérdés
lehet hülye kérdés de kiváncsi vagyok.32 hetes pocakos
2009. jún. 23. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos érzi ezt a hülye időt...

Vagy helyezkedik.

2009. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy már nagy a baba,és nem fér el,azért mozog annyit.De 9rölj neki,legalább tudod,hogy nincs semmi baj.

2009. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szombaton kora délutántól egészen hajnalig úgy izgett-mozgott, mintha valami felpörgette volna. Néha már fájt, amit csinált, olyan volt, mintha valami baja lenne, nem találná a megfelelő/kényelmes pozíciót. Mindegy volt, hogy fekszem, ülök, sétálok, eszem-e, nem hagyta abba. Aztán vasárnapra elfáradt a kicsike, azóta visszaállt a "normális" mozdulatokhoz. Szegénykét nagyon sajnáltam, biztos, hogy a frontot érezte. Szóval ne aggódj, nekik is vannak már most rosszabb napjaik. Próbálj vele beszélgetni, simogatni, énekelni, hátha segít!

28 hetes kismama

2009. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2009. jún. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!