Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5h kismami vagyok nem baj ha...

5h kismami vagyok nem baj ha megy a hasam? Vagy az valami rossz jel? De csak reggel.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hát halod. én elvileg most fogok pozit tesztelni mer 2 napja késik és volt már egy nagyon halvánka tesztem. én nekem is sokat kel wcre járnom. most reggel már 3X volt székletem.én sem tudom mitöl lehet.
2010. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Na, ezt én annak idején nem is gondoltam végig. Amikor terhes lettem, nekem is az elején hasmenésem volt reggelente, de úgy voltam vele, biztos valamit összeettem. Az Elevit azonban mindent helyretett :-))) Gondolom a benne lévő vas miatt, vagy nem tudom, de onnantól kezdve, hogy elkeztem szedni, kb. kétnaponta tudtam csak vécére menni. Ez már így is maradt a terhességem végéig. Csak a szülés előtt közvetlenül lett újból hasmenésem. Üdv. 8 hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.pozitívat teszteltem. el sem hiszem nagyon boldog vagyok
2010. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gratulálok a babádhoz én meg szerdán megyek dokihoz ujból mert amikor elősször voltam 4h terhes voltam és még nem látta pontosan hogy kivül vagy méhen belül van-e remélem hogy jó helyen van és köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 16. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, nekem is ment a hasam nagyon sokáig.
2010. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mikor terhes lettem én is f*stam mint az állat :) ma már 33 hetes kismama vagyok,és nyugi nem f*sod ki a gyereket :)tehát nyugalom!!!!!
2010. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én gravidát szedek, már két hónapja, és azóta is minden reggel híg a székletem, vitamin ide vagy oda.

Még egyszer se volt a terhességem eleje óta szilárd a cuccos, nyugi :).

9 heteske

2010. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az elején az első terhességemnél nekem is volt hasmenésem, nem lett semmi baj. szerintem ne aggódj!
2010. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!