Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36hetes terhesen másnak is...

35-36hetes terhesen másnak is voltak kissebb hiszti rohamai?

Figyelt kérdés
Néha olyan vagyok,mint a menstruáló nő.De okot nem tudok mondani miért vagyok dühös,csak jön és kész.Ennek mi lehet az oka?Normális ez?
2012. ápr. 30. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól viselem a terhességet, de én is kezdek "sárkányosodni"! Kb. a 34-35. héttől kezdődött. Biztos benne van, hogy sok gondunk volt a babaszobával és idegeskedtem, de akkor is... Szegény férjem, már eléggé unja. Gondolom majd elmúlik. Reméljük...
2012. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez teljesen normális!A hormonok szórakoznak ilyenkor velünk, nem is kicsit :)

Velem volt olyan hogy egy pillanat alatt olyan ideges lettem a semmin, hogy utána azt hittem nekem el ment az eszem :)!Volt pár óra amikor bőgtem,aztán hirtelen jobb kedvem lett és majd kicsattantam örömömben (a párom ezekkel nem nagyon tudott,tud ezekkel mit kezdeni:)

Szóval teljesen normális vagy :)

39+4 hkm

2012. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez teljesen normális!A hormonok szórakoznak ilyenkor velünk, nem is kicsit :)

Velem volt olyan hogy egy pillanat alatt olyan ideges lettem a semmin, hogy utána azt hittem nekem el ment az eszem :)!Volt pár óra amikor bőgtem,aztán hirtelen jobb kedvem lett és majd kicsattantam örömömben (a párom ezekkel nem nagyon tudott,tud ezekkel mit kezdeni:)

Szóval teljesen normális vagy :)

39+4hkm

2012. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!