Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megállítható a méhszáj rövidül...

Megállítható a méhszáj rövidülése?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, ma voltam dokinál az értékem 2000. Elég sokat keményedik a hasam. 3x2 Magnerotot kell szednem, és javasolta a pihenést. Annyira izgulok, nehogy baj legyen.
2012. ápr. 27. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj mert én 27 hetes koromig 3000res voltam és egyik pillanatról a másikra megnyílt a belső méhszájam és rendszeres keményedésekkel kórházba kerültem 28 hetesen. 9 hetet feküdtem bent. Minden héten legalább 4 vagy 5 magnézium infúziút kaptam
2012. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenj és ne izgulj. Mást tenni úgyse tudsz. Szedd a magnéziumot, ha nem használ, szólj a dokinak, mert van ennél több Mg-t tartalmazó gyógyszer is.
2012. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem rémisztetni akarlak, ne érts félre de érdemes vigyázni. Mondjuk én egy speciális eset vagyok mert nem tudják megmondani a dokik hogy miért voltam ennyire hajlamos a keményedésre olyan kicsi terhesen. A lányom is 34 hétre született de most a kicsi fiamat hála Istennek bent tudtuk tartani 40 hétig. De PIHENNI PIHENNI ennyi amit tenni tudsz. Jó egészséget nektek!
2012. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak, hogy legyen pozitív példa is.....

Ne aggódj, szedd a magnéziumot és pihenj. Nekem a 19 hetes genetikai uh-n vették észre a rövidülést, itthon vagyok a 11. héttől, sokat keményedtem, 4-5*1 Magnesi citricii-t szedek és ha nem múlik No-spa-t. Akkor volt 2000 nekem is a méhszájam. 1 hete voltam uh-n és azóta sem változott, hétfőn megyek nőgyógyászhoz, de 12 hete nem változott a méhszáj értékem. Nem kellett befeküdnöm, de az itthoni dolgokon és annyi sétán, amennyi jól esik tényleg nem csinálok mást. Szedem a keményedésre a homeopátiás bogyókat is és amióta nem parázok ezen, hanem,ha keményedik magnézium és fekvés, minden ok.

31 hetes kismama

2012. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
nekem 20 hét óta 2000-es és a dokim nem mondott semmit,csak,h jó:)pihenni se pihenek,mert nem dolgozik helyettem senki reggel 7 től este 9ig talpon vagyok megcsinálok minden dolgomat,annyi,h szedem a mg-t ha kimarad akkor érzem,h fáj picit a poci.nem tudom ti h bírjátok a semmittevést,én megőrülnék.szabad lepontozni:D
2012. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed a semmit tevést? Egyáltalán, hogy mondhatsz ismeretlenül ilyet bárkire?

Én a munkám miatt sem dolgozhatok, a zoonózisok miatt, de lehet, hogy kedves előző ezt neked hiába is magyaráznám. És igen élvezem, hogy bármit megtehetek, hogy csak azt csinálom amihez kedvem van: barátnőimmel sétálgatok és beülünk ide-oda, magunkkal foglalkozhatok babás felkészítőkre járok és nem mellékesen szervezem a házunk felújítását :) Dolgoztam az utóbbi években annyit, hogy ezt megtehetem. Dolgozz csak nyugodtan, én pihenek és élvezem a babavárást, helyetted is :) a nap 24 órájában, kellemesen, pihenten és nyugodtan :)

30 hetes kismama

2012. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!